Командир «Азова» натякнув, що планує повернутися на війну

Командир «Азова» натякнув, що планує повернутися на війну

by Max

Командир «Азова» Денис Прокопенко на позивний «Редіс», який 8 липня повернувся з Туреччини в Україну, натякнув, що планує продовжити боротьбу проти російської армії.

«Я глибоко впевнений, що армія – це командна робота. І з сьогоднішнього дня ми разом з вами продовжимо боротьбу. Ми обов’язково ще скажемо своє слово у бою», – сказав «Редіс» спілкуючись у Львові з журналістами, повідомляє «РБК-Україна».

8 липня президент Володимир Зеленський повідомив, що всі українські командири, які керували обороною «Азовсталі» повертаються в Україну з Туреччини, де перебували після звільнення з російського полону.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков сказав, що повернення в Україну з Туреччини командирів «Азовсталі» нібито є «порушенням домовленостей щодо обміну полоненими».

У червні президент Володимир Зеленський повідомляв, що від початку повномасштабного вторгнення Росії Україна повернула з полону 2526 українців.

Раніше очільник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов оцінював, що близько 40% тих, кого Росія утримує в полоні – це цивільні люди, решта полонених – військові.

4 травня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що, за приблизними оцінками, Росія незаконно утримує понад 20 тисяч українських цивільних заручників. Це дані на підставі звернень родичів, чиїх близьких затримала російська сторона.

Новини по темі