ЗСУ підтвердили удар по Чонгарському і Генічеському мостах

ЗСУ підтвердили удар по Чонгарському і Генічеському мостах

by Max

Збройні сили України підтвердили, що завдали ракетного удару по Чонгарському і Генічеському мостах, які зʼєднують окупований Крим із материковою Україною. Повідомлення про це опублікував Стратком ЗСУ – Центр стратегічних комунікацій української армії.

«Близько 15:00 Сили оборони України вразили два ключові шляхи сполучення окупантів – Чонгарський та Генічеський автомобільні мости. Слава Збройним силам України», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлення про ураження двох мостів на межі Херсонської області з Кримом зʼявилися на сторінках у соцмережах представників російської окупаційної влади двох регіонів.

Роботу пропускного пункту Чонгар, одного з трьох на межі Криму та Херсонської області, тимчасово припинено, повідомляє «міністерство транспорту окупованого Криму. Пропускні пункти Армянськ та Перекоп працюють у штатному режимі.

Попереднього разу Чонгарський автомобільний міст, який використовується для доставки боєприпасів і палива з окупованого Криму російському угрупованню на південному сході України, обстріляли 22 червня.

Новини по темі