Зеленський анонсував «зміни до законодавства» в умовах дефіциту електроенергії

Зеленський анонсував «зміни до законодавства» в умовах дефіциту електроенергії

by Max

Президент Володимир Зеленський взяв участь у роботі Конгресу місцевих та регіональних влад України у п’ятницю – про це він розповів у вечірньому зверненні 5 липня.

За словами президента, незабаром члени уряду та представники центральної влади мають представити суспільству «всі пропозиції щодо того, як підтримати людей, наші громади, українські компанії в умовах жорстких дефіцитів електрики».

«Є вже зміни до законодавства, які підготовлені та будуть проголосовані. Є рішення уряду. Є нові кредитні програми – повністю безвідсоткові кредити для людей і дешеві й лояльні кредити для бізнесу. Все це має запрацювати якнайшвидше», – сказав він.

Читайте також: День без обмежень: енергетики анонсували зміну графіків вимкнення світла

Зеленський додав, що відповідальність за виконання рішень щодо енергетики «буде персональною для всіх урядовців».

«Звичайно, ми зосереджені й на перемовинах з європейськими партнерами, щоб збільшити обсяг імпорту електрики. Триває робота і щодо відновлення енергообʼєктів», – додав президент.

Днями Зеленський повідомив, що доручив міністру енергетики «буквально в щоденному режимі інформувати людей про стан робіт в енергетиці».

В Україні діють графіки погодинних вимкнень світла через комбіновані цілеспрямовані атаки РФ на українську енергосистему. Українські енергетичні обʼєкти упродовж останніх місяців регулярно зазнавали ударів російських ракет і дронів. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.

Новини по темі