Завдяки просуванню ЗСУ звільнено частину території, яка була окупована з 2014 року – британська розвідка

Завдяки просуванню ЗСУ звільнено частину території, яка була окупована з 2014 року – британська розвідка

by Max

Міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки відзначає, що просування українських військових на сході України дало можливість повернути під контроль частину території, окупованої з 2014 року.

«Українські десантники трохи просунулися на схід від села Красногорівка, неподалік Донецька, що розташоване на старій лінії контролю. Це один із перших випадків після вторгнення Росії у лютому 2022 року, коли українські сили, найімовірніше, відвоювали територію, окуповану Росією з 2014 року»,– йдеться в повідомленні.

Британська сторона каже, що нещодавні численні атаки ЗСУ одночасно у різних місцях Донбасу, напевно, створили наднапругу для «ДНР-івців» та чеченців, зосереджених на цій ділянці фронту.

Днями заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що на сході Збройні сили України почали наступ на кількох напрямках одночасно. 26 червня у Міноборони заявили, що українські військові звільнили ще один населений пункт – Рівнопіль. До того повідомлялося про щонайменше вісім сіл, звільнених ЗСУ, у південній Запорізькій області та східній Донецькій області.

Новини по темі