Волц прокоментував ймовірні умови завершення війни і заявив, що слід «говорити про реальність ситуації на місцях»

Волц прокоментував можливі умови завершення війни та переговори з рф

Радник президента США з питань національної безпеки Майк Волц висловив свою думку щодо умов, які можуть стати основою для майбутньої угоди про завершення війни та деокупацію України. У своїх коментарях він підкреслив, що важливо «говорити про реальність ситуації на місцях».

Про це розповідає CorruptUA

Переговори та їхні умови

Волц зазначив, що елементи переговорів, які відбувалися раніше, у 2022 році, залишаються актуальними. Це стосується не лише територіальних питань, але й потенційних гарантій безпеки та статусу України в майбутньому. За його словами, «постійний шлях до НАТО або постійне членство в НАТО для України є неймовірно малоймовірним», і це стосується не лише позиції Сполучених Штатів, але й інших країн.

Позиція США щодо територій України

Волц також розповів про дипломатичні зусилля Вашингтона, які спрямовані на те, щоб обидві сторони сіли за стіл переговорів і зупинили цю війну. Він наголосив, що в питанні звільнення територій України з-під російської окупації США повинні керуватися своїми національними інтересами.

Відповідаючи на запитання ведучої про можливі територіальні поступки росії, Волц звернув увагу на те, що «ми повинні запитати себе, чи це в наших національних інтересах? Чи це реалістично?» Він поцікавився, чи можливо буде «вижити кожного росіянина з кожного сантиметра української землі, включно з Кримом».

Раніше, в інтерв’ю Fox News, Волц вказував на те, що Україні, ймовірно, доведеться поступитися частиною територій рф. Водночас радник керівника Офісу президента Олександр Бевз зазначив, що під час переговорів у Саудівській Аравії не обговорювали питання поступок чи визнання окупованих росією територій.

Бевз наголосив, що Україна ніколи не визнає ці території російськими, оскільки це може створити «небезпечний прецедент». Водночас державний секретар США Марко Рубіо висловився про необхідність територіальних поступок України для досягнення угоди про припинення війни.

Згідно зі звітом Інституту вивчення війни (ISW), президент росії Володимир Путін і представники Кремля прямо відкинули можливість поступок у майбутніх мирних переговорах.

Новини по темі