вісім жителів Херсонщини були поранені напередодні через російські обстріли

вісім жителів Херсонщини були поранені напередодні через російські обстріли

by Max

Російські війська 67 разів обстріляли Херсонську область протягом попередньої доби, повідомляє Національна поліція 3 лютого. Загалом, за даними правоохоронців, поранень зазнали вісім місцевих жителів, у тому числі неповнолітній.

«Від ворожих комбінованих атак потерпали Херсон, Білозерка, Кізомис, Садове, Токарівка, Інгулець, Велетенське, Степанівка, Інженерне, Станіслав, Придніпровське, Берислав, Республіканець, Шляхове, Качкарівка, Червоний Маяк, Саблуківка, Миколаївка, Зміївка та Нововоронцовка», – заявляє поліція.

Читайте також: «Відбудова є, роботи нема». Внутрішня міграція на Херсонщині: як це впливає на відновлення

В Інгульці поранені 37-річний чоловік та 59-річна жінка, у селі пошкоджено чотири будинки та автомобіль. Один чоловік зазнав поранення в Білозерці, ще один – у Бериславі.

«В обласному центрі після надпотужного вибуху отримали поранення четверо місцевих жителів: жінки віком 58, 73 та 87 років, а також 17-річний хлопець. У потерпілих мінно-вибухові та черепно-мозкові травми, контузії, уламкові поранення», – йдеться в повідомленні.

Крім того, російські обстріли пошкодили будинки, навчальні заклади та підприємства в інших населених пунктах.

Російські війська щодня обстрілюють деокуповану частину Херсонщини, зокрема обласний центр. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Новини по темі