Війська РФ обстріляли район щільної житлової забудови в Харкові – мер

by Max

Російські війська вкотре обстріляли Харків, повідомив ввечері 15 травня міський голова Ігор Терехов.

«Попередньо, знову приліт по району щільної житлової забудови. Зʼясовуємо подробиці та збираємо інформацію про постраждалих і руйнування», – написав Терехов у телеграмі.

Голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що внаслідок обстрілу Шевченківського району Харкова пошкоджено 5-поверхову будівлю, травмовані двоє цивільних чоловіків 40 і 20 років, їх шпиталізували.

Напередодні внаслідок низки російських обстрілів із різного виду озброєння по трьох районах Харкова, за даними влади, були пошкоджені приватні, багатоквартирні будинки, заклад освіти, цивільні автомобілі, постраждали 22 людини.

Російські сили зранку 10 травня розпочали наступальні дії в Харківській області уздовж українсько-російського кордону. Їм вдалося захопити кілька сіл, нині тривають бої за Вовчанськ, місто з довоєнним населенням майже 17 тисяч людей.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Литвиненко заявив, що на кордоні з Харківською областю Росія зосередила близько 50 тисяч солдатів, у наступі наразі беруть участь понад 30 тисяч російських солдатів. Але, за його словами, загрози штурму міста Харкова поки немає.

Новини по темі