Україна від саміту НАТО очікує оборонних пакетів з «зрозумілими термінами виконання»

by Max

Президент України Володимир Зеленський заявив, що від саміту НАТО Україна, серед іншого, очікує оборонних пакетів з «зрозумілими термінами виконання».

«Ми очікуємо позитивних результатів або хоч якихось кроків до наближення цього позитиву. Це дуже важливо для безпеки всього світу. Також від цього залежить ситуація з агресором. Росія дуже розраховує, щоб світ показав слабкість і роз’єднаність в Альянсі, цього не можна допустити. Також ми очікуємо оборонних пакетів для України. Не тільки обіцянок, а зі зрозумілими термінами виконання», – сказав він у Братиславі на брифінгу з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою.

Зеленський також додав, що Київ очікує від саміту НАТО гарантій безпеки для України, поки вона не стала членом Альянсу.

Президент України зараз перебуває з візитом у Словаччині. Перед цим Зеленський зустрівся з президентом Чехії Петром Павелом під час свого візиту до цієї країни.

Читайте також: «Просто потрібне запрошення» – Зеленський про очікування від саміту НАТО щодо сигналу Україні про вступ в Альянс

Президент України Володимир Зеленський ввечері 6 липня прибув із візитом до Праги після того, як відвідав столицю Болгарії Софію. 7 липня Зеленський вперше після повномасштабного вторгнення Росії в Україну відвідає Туреччину, повідомили турецькі державні ЗМІ.

Новини по темі