Україна повернула з російського полону 90 людей, серед них – 59 оборонців Маріуполя

Україна повернула з російського полону 90 людей, серед них – 59 оборонців Маріуполя

by Max

В Україну повернулися 90 українців з російського полону. повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Сьогодні ще 90 наших людей повернулися додому з російського полону. Воїни Нацгвардії, ВМС, армії, тероборонці, прикордонники. Ті, хто захищали Маріуполь. Ті, хто захищали ЧАЕС. Ті, хто були на Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках», – написав він у телеграмі.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими уточнив, що Урана повернула 32 нацгвардійця, 18 прикордонників, 17 представників Військово-морських сил, 15 бійців ЗСУ та 8 тероборонівців.

За даними штабу, вдалося повернути 59 оборонців Маріуполя, з них 52 бійця, що вийшли з «Азовсталі», також з полону визволили 5 нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС.

Читайте також: «Частина – у полоні РФ»: доля зниклих безвісти через війну. Скількох українців вдалося знайти за два роки?

Останній обмін військовополоненими відбувся наприкінці травня.

31 травня Україна повернула 75 своїх громадян у рамках чергового обміну полоненими з Росією, проведеного вперше з початку лютого. Тоді ж Міноборони Росії повідомило про повернення 75 російських військовослужбовців у рамках обміну. Посередником обміну, за повідомленням, виступили Об’єднані Арабські Емірати.

У різних українських містах регулярно проходять акції на підтримку полонених оборонців Маріуполя, а також інших полонених захисників України.

Новини по темі