У Міноборони повідомили про співпрацю із DeepState

by Max

У Міністерстві оборони України 13 березня повідомили про підписання меморандуму щодо співпраці з аналітичним проєктом DeepStateUA, вказано на сайті відомства.

«Ціль меморандуму – забезпечити обмін даними між міністерством та ГО «Діпстейт», щоб посилити Збройні сили України актуальною інформацією», – йдеться у повідомленні.

Заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко зазначила, що співпраця з DeepStateUA дозволить «швидко і ефективно накопичувати та обробляти необхідні дані перебігу воєнних дій».

У DeepState зауважили, що мапою користуються різні служби та військові у своїй роботі, а тому команда «плідно працює задля перемоги», наголошено у телеграмі проєкту.

DeepStateUA – це аналітичний проєкт, що висвітлює інформацію щодо перебігу російсько-української війни за допомогою інтерактивної онлайн мапи бойових дій. DeepStateMap.Live дає можливість стежити за змінами лінії фронту та перебігом воєнних дій – і містить позначки щодо статусу різних територій: окуповані, звільнені, щойно звільнені чи сірі зони.

Новини по темі