У Харкові зросло число постраждалих після нічної атаки РФ – мер

У Харкові зросло число постраждалих після нічної атаки РФ – мер

by Max

Кількість постраждалих внаслідок нічної атаки дронами Харкова зросла до 12 людей, серед них – медсестра, повідомив міський голова Ігор Терехов.

Раніше було відомо про 10 постраждалих.

«Під час повторної атаки на житловий будинок в іншому місці загинуло троє рятувальників. Всього ж маємо чотирьох загиблих. Також серед постраждалих виявилася медсестра екстреної медичної допомоги, яка разом з бригадою прибула на місце подій для надання допомоги. Загальна ж кількість поранених різної ступені важкості дванадцять», – написав він у телеграмі.

За його словами, «шахеди», якими вночі війська РФ атакували Харків, вразили житлові будинки – один поцілив в 14-поверхову багатоповерхівку, що призвело до руйнувань квартир на декількох поверхах, а також до пошкодження зовнішньої стіни.

Близько 1:00 4 квітня російські війська «шахедами» атакували Харків. Місцева влада повідомила про удари по приватних, так і багатоквартирних житлових будинках.

За даними ДСНС, внаслідок нічних атак РФ загинули троє співробітників служби. Рятувальники, які прибули за викликом на одну із адрес, зазнали повторного удару дронами – двоє з них від отриманих поранень загинули на місці, ще один помер по дорозі в лікарню. Поранень зазнав також один рятувальник. Пошкоджені три одиниці техніки ДСНС.

Наразі триває ліквідація наслідків.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння атакують українські регіони, зокрема, Харківщину. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Новини по темі