стали відомі імена росіян, із яких ЄС зняв обмеження

стали відомі імена росіян, із яких ЄС зняв обмеження

by Max

Євросоюз знову подовжив на пів року персональні санкції, запроваджені у зв’язку з російською збройною агресією проти України. Отже, обмеження будуть чинними до 15 березня 2024 року.

У рішенні Ради ЄС сказано, що санкції надалі застосовуватимуться до майже 1 800 осіб, котрих у Євросоюзі вважають відповідальними за підрив або загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

Водночас, переглядаючи рішення, Рада ЄС викреслила з чорних списків чотирьох осіб.

Читайте також: Росіяни можуть потрапити до ЄС у підсанкційному одязі – роз’яснення Єврокомісії

Як стало відомо Радіо Свобода з власних джерел у дипломатичних колах ЄС, ідеться про Григорія Березкіна (російський бізнесмен, до активів якого належить медіахолдинг «РБК»), Фархада Ахмедова (колишній президент і співвласник «Нортгазу»), Олександра Шульгіна (ексголова російського інтернет-магазину Ozon) та Георгія Шуваєва (російський полковник, що торік помер).

Після 24 лютого 2022 року у відповідь на військову агресію Росії проти України Європейський Союз масово розширив санкції проти Росії з метою суттєвого обмеження її спроможності вести війну, позбавивши її критичних технологій і ринків і послабивши економічну базу Росії. У чорні списки втрапили близько 1 800 юридичних і фізичних осіб. Останнім забороняється в’їзд до ЄС, їхні активи підлягають замороженню.

Новини по темі