Швейцарія заморозила майже 9 млрд доларів російських активів

by Max

Швейцарія заморозила приблизно 7,7 мільярда швейцарських франків (8,8 мільярда доларів) фінансових російських активів в рамках санкцій, покликаних покарати Москву за її вторгнення в Україну. Про це повідомляє швейцарський уряд.

Це незначне збільшення у порівнянні з 7,5 мільярдами франків, які уряд Швейцарії заблокував минулого року після того, як нейтральна країна приєдналася до санкцій Євросоюзу.

Державний секретаріат з економічних питань (SECO), відомство, що здійснює нагляд за санкціями, заявив, що цифра 7,7 мільярда франків є лише останньою оцінкою і може бути змінена, пише Reuters.

Точну цифру важко назвати через те, що до санкційного списку додаються або вилучаються нові особи, а також через судові справи щодо заморожування або розблокування інших активів.

Читайте також: Суд Євросоюзу постановив зняти санкції з сина російського мільярдера Пумпянського

Після того, як Швейцарія підтримала санкції ЄС проти РФ, швейцарським фінансовим організаціям заборонено приймати вклади від російських фізичних та юридичних осіб, якщо загальна сума вкладів перевищує 100 тисяч швейцарських франків.

Новини по темі