САП домагається відсторонення голови Тернопільської облради від посади

by Max

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить суд відсторонити голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка від посади – про це відомство заявило 6 липня.

«Прокурор САП подав до Вищого антикорупційного суду клопотання про відсторонення від займаної посади голови Тернопільської обласної ради, якого спільно з двома заступниками голови Тернопільської ОВА викрили на проханні надати та одержанні неправомірної вигоди від бізнесмена-волонтера», – заявила прокуратура.

Раніше відомство повідомляло, що двоє заступників голови Тернопільської ОВА, які теж фігурують у справі, увільнені від виконання своїх посадових обов’язків із березня 2023 року.

Читайте також: Суд дозволив провести спецрозслідування щодо екснардепа Деркача

Напередодні САП заявила, що домагатиметься збільшення застави Головку та ще двом фігурантам справи.

26 червня в НАБУ повідомили, що антикорупційні органи затримали голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка і двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації на одержанні неправомірної вигоди. Їх підозрюють у вимаганні майже 1,8 мільйона гривень неправомірної вигоди.

28 червня Вищий антикорупційний суд застосував до голови Тернопільської обласної ради запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, тобто до 26 серпня 2023 року включно. Альтернативою суддя визначив підозрюваному заставу у розмірі 805 200 гривень. 29 червня стало відомо, що Головко вийшов під заставу.

Михайло Головко був народним депутатом 7-го та 8-го скликань Верховної Ради, на посаді голови Тернопільської облради перебуває з листопада 2020 року.

Новини по темі