«Розпочинаємо оновлену роботу»: Зеленський провів засідання РНБО

«Розпочинаємо оновлену роботу»: Зеленський провів засідання РНБО

by Max

У п’ятницю, 29 березня, президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки України (РНБО).

«Новим секретарем РНБО я призначив Олександра Литвиненка. Людину, яку в РНБО знають добре. Його досвід може поєднатись з досвідом роботи на посаді керівника Служби зовнішньої розвідки України. Фактично саме в такому зв’язку РНБО та Служби зовнішньої розвідки варто розглядати те, як й над чим працюватиме РНБО та її апарат», – розповів президент у телеграмі.

За його словами, серед напрямків оновленої роботи РНБО:

  • перше полягатиме в більшій прогнозованості. Україна потребує посилення можливості прогнозувати, а також впливати на процеси, від яких залежить національна безпека країни;
  • друге – продовження виконання поточних завдань системи, а особливо щодо санкційної політики;
  • третє полягає у доктринальній роботі;
  • четверте – кібербезпека та інформація. РНБО має потенціал роботи більше для захисту країни від ворожих дестабілізаційних операцій та координації всіх державних інституцій у цій сфері;
  • п’яте стосується роботи Ставки, проєктів рішень й контролю за виконанням рішень.

27 березня з указу на сайті президента стало відомо, що Зеленський звільнив Олексія Данілова та призначив на посаду секретаря РНБО колишнього керівника Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка. Данілов, коментуючи звільнення, подякував за можливість «служити своїй країні» та пообіцяв надалі працювати для України.

Зеленський заявив, що Данілов переводиться на інший напрямок.

Новини по темі