Росія зазнала значних втрат під Авдіївкою – Кірбі

by Max

Російська армія у війні проти України здійснює наступ на кількох напрямках, зокрема, в районах Авдіївки, Купʼянська та Лимана, але ЗСУ «змогли втриматися», серед іншого, і завдяки допомозі США, заявив на брифінгу 26 жовтня координатор із питань стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

«З 11 жовтня Росія зазнала значних втрат під час спроби наступу, зокрема щонайменше 125 одиниць бронетехніки навколо Авдіївки та військового обладнання на більш як батальйон», – вказав американський високопосадовець.

Він також звернув увагу, що російські сили «зазнали тисячі втрат, намагаючись здійснити наступ».

«У нас є інформація, що російські військові фактично страчують солдатів, які відмовляються виконувати накази. Ми також маємо інформацію, що російські командири погрожують розстрілювати цілі підрозділи, якщо ті намагатимуться відступити з-під артилерійського вогню в Україні. Російські мобілізаційні сили залишаються ненавченими, недостатньо оснащеними та непідготовленими до бою», – сказав Джон Кірбі.

У вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України 26 жовтня йшлося про те, що українські військові відбили 14 атак на Авдіївському напрямку – поблизу Степового, Авдіївки, Тоненького, Сєверного.

Новини по темі