Росія пропонує жителям окупованих територій виплати за свідчення про «злочини України»

Росія пропонує жителям окупованих територій виплати за свідчення про «злочини України»

by Max

Російська влада обіцяє жителям тимчасово окупованих територій «виплатити до 100 тисяч рублів за свідчення про злочини України» – про це повідомляє Центр національного спротиву Сил спеціальних операцій 30 березня.

«Для цього необхідно написати заяву, що ти, або члени твоєї родини, зокрема діти, постраждали від обстрілів саме України. Агітують писати заяви мешканців Маріуполя, Сєвєродонецька, Лисичанська й інших міст сходу України, які Росія стерла з лиця землі при «звільненні», – йдеться в повідомленні.

ЦНС додає, що такі заяви Росія планує використовувати для створення наративу про злочини Сил оборони.

Читайте також: Війська РФ, ймовірно, знищили в Маріуполі курган 5-го тисячоліття до нашої ери – прокуратура

«Центр національного спротиву зауважує, що фальсифікувати історію рф не вдасться. Кожен пропагандист на службі кремлівського фашизму буде притягнутий до відповідальності», – заявляє Центр.

З огляду на окупацію Радіо Свобода не може незалежно перевірити цю інформацію.

Російські війська після тривалих боїв і обстрілів окупували Маріуполь навесні 2022-го, Сєвєродонецьк і Лисичанськ – влітку того ж року.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Новини по темі