Прокуратура каже, що передала до суду справу щодо львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича

Прокуратура каже, що передала до суду справу щодо львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича

by Max

Офіс Генерального прокурора скерував до суду обвинувальний акт стосовно львівського підприємця, якого підозрюють у наданні хабара одному з керівників підрозділу ДБР, повідомляє пресслужба відомства 9 липня.

«За 500 тисяч доларів США він просив організувати повернення майна, яке знаходиться на території митного поста «Чайки» Київської митниці. Під час передачі коштів його затримали правоохоронці», – йдеться у повідомленні прокуратури.

В ОГП не називають імені підозрюваного, але з матеріалів справи зрозуміло, що мова йде про львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича.

Ігор Гринкевич – перебуває під вартою з кінця грудня 2023 року. Його затримали під час спроби дати хабар у 500 тисяч доларів одному із керівників головного слідчого управління ДБР за сприяння у поверненні майна, вилученого у підконтрольних йому компаній у ході розслідування кримінального провадження. Тоді Гринкевичу повідомили про підозру пропозиції неправомірної вигоди службовій особі. 17 січня йому також повідомили підозру у справі щодо закупівель одягу для ЗСУ. За даними слідства, сума закупівель сягала майже 1 мільярда гривень.

П’яти членам організації, яку, як стверджують в ДБР, створив Ігор Гринкевич, повідомили про підозру у створенні та участі у злочинній організації, у шахрайстві, вчиненому в умовах воєнного стану.

Роман Гринкевич – син львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича – у соцмережі Instagram 9 січня написав, що діяльність його родини відбувалася в рамках чинного законодавства. Сам скандал він назвав «замовним».

Новини по темі