Після російського обстрілу Херсона рятувальники майже протягом трьох годин ліквідовували пожежу – ДСНС

Після російського обстрілу Херсона рятувальники майже протягом трьох годин ліквідовували пожежу – ДСНС

by Max

Після чергової російської атаки на Херсон рятувальники майже протягом трьох годин ліквідовували пожежу, повідомляє у телеграмі Державна служба з надзвичайних ситуацій.

«Один із снарядів влучив в приватну господарчу споруду, де виникла пожежа. На місці події внаслідок атаки загинуло 2 жінки та травмовано 2 чоловіків. Майже три години рятувальники ліквідовували пожежу, площею 200 кв.м», – йдеться у повідомленні.

За даними ДСНС, також виникла пожежа в житловому будинку – горів дах двоповерхової будівлі. Цю пожежу на площі 100 кв.м. вдалось швидко ліквідувати, загиблих та травмованих не було.

За даними ОВА, російські війська вдень 29 серпня обстріляли «Пункт незламності» у Херсоні – дві людини загинули, ще двоє поранені.

Російські війська практично щодня обстрілюють Херсон та частину області. При цьому Москва заперечує обстріли цивільного населення в Україні.

ООН станом на 18 червня підтвердила загибель 9 083 і поранення 15 779 цивільних людей в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення Росії. В організації наголошують, що реальне число жертв є значно вищим.

Новини по темі