після атак РФ на Харківщині продовжують діяти графіки відключень електроенергії

by Max

Через наслідки російських атак на енергетичну інфраструктуру 22 березня зберігаються графіки відключень енергопостачання у Харківській області, повідомляє 28 березня національний оператор «Укренерго».

Водночас голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що після російського удару є значні руйнування не тільки на об’єктах генерації, а й об’єктах передачі електроенергії.

«Графіки відключень продовжують діяти – працюємо над тим, щоб зменшити час без світла до 4 годин на добу», – зауважив голова ОВА.

«Укренерго» попереджає, що із зростанням споживання можливе застосування графіків відключень ще на Одещині та Хмельниччині.

У компанії також розповіли, що сильний вітер залишив без електроенергії 19 населених пунктів на Хмельниччині та п’ять на Київщині. Тривають ремонтні роботи. Через бойові дії є нові знеструмлення в Донецькій, Запорізькій, Харківській, Херсонській областях.

У ніч і вранці 22 березня російські війська завдали чергового удару по Україні, у Міненерго зазначили, що це найбільш масована атака по українській енергетиці за останній час.

Про удари, зокрема по енергетичній інфраструктурі, повідомляли в Харкові, Запоріжжі, на Дніпропетровщині, Вінниччині, Хмельниччині, Івано-Франківщині, Львівщині, Полтавщині, Сумщині.

За даними Міненерго, після російських атак 22-23 березня без електроенергії залишались понад мільйон споживачів.

Новини по темі