окупанти кажуть про «роботу ППО і падіння уламків»

окупанти кажуть про «роботу ППО і падіння уламків»

by Max

У Севастополі в районі мису Фіолент і в районі Балаклавської ТЕС було чутно звуки вибухів, пише проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії з посиланням на місцеві телеграм-канали.

Підконтрольний Росії голова Севастополя Михайло Развожаєв каже про начебто «роботу ППО».

Згодом Развожаєв також заявив, що начебто «чотири повітряні цілі було знищено в небі над акваторією та в районі Балаклави». При цьому уламки, за його словами, «впали у прибережній зоні та Балаклавському районі».

Редакція Радіо Свобода не має можливості перевірити цю інформацію з незалежних джерел через окупацію Криму силами РФ.

В окупованому Криму вдень 23 червня пролунали вибухи. У Міноборони РФ стверджували, що півострів нібито «був атакований» ракетами ATACMS. Підконтрольний Росії голова Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що загинули четверо людей, серед яких було двоє дітей, постраждали 144.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мості стався вибух. Ще один вибух пролунав на Керченському мості 17 липня 2023 року. На острові діє підвищений (жовтий) рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закрито.

Новини по темі