На зустрічі «Рамштайн» обговорять посилення української ППО – Міноборони США

На зустрічі «Рамштайн» обговорять посилення української ППО – Міноборони США

by Max

Під час зустрічі Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн», яка відбудеться у Брюсселі 13 червня, обговорять посилення протиповітряної оборони України. Про це сказала заступниця речника Міністерства оборони США Сабріна Сінгх під час брифінгу 12 червня.

«Що я можу вам сказати – не випереджаючи міністра, але на чому він продовжить наголошувати під час зустрічі з українською оборонною контактною групою – це те, що ми знаємо, що протиповітряна оборона є пріоритетом для України, це те, що їм потрібно, чи то у вигляді Patriot чи то в інших видах озброєнь», – заявила Сінгх.

Водночас, вона зазначила, що не може надати жодної інформації щодо надання Україні системи Patriot.

Читайте також: Шольц анонсував поставку Україні чергової системи Patriot, установок IRIS-T, іншої зброї

Раніше видання The New York Times із посиланням на високопосадовців адміністрації і військових повідомило, що президент США Джо Байден схвалив розміщення ще однієї ракетної системи Patriot в Україні. За словами офіційних осіб США, система може бути розгорнута в Україні в найближчі кілька днів.

Офіційно адміністрація США про таке рішення не повідомляла.

Українська влада все частіше закликає союзників до посилення протиповітряної оборони України після того, як російські війська розпочали наступ на півночі Харківщини минулого місяця, і на тлі російських ударів по українських енергетичних об’єктах. Напередодні під час Міжнародної конференції з відновлення України президент Володимир Зеленський вкотре заявив, що Україна потребує «щонайменше семи систем Patriot додатково, щоб закрити основні наші міські агломерації найближчим часом».

12 червня глава Пентагону Ллойд Остін глава прибув до Брюсселя, щоб прийняти 23-тю контактну групу з питань оборони України (формат «Рамштайн»).

Новини по темі