На Кримському мосту відкрили «реверсивний» рух автомобілів

На Кримському мосту відкрили «реверсивний» рух автомобілів

by Max

На Кримському мосту, що зазнав атаки надводних дронів 17 липня, частково відновили рух автомобілів. Як повідомляють російські ЗМІ, рух здійснюється в реверсивному режимі з правої смуги напрямку Тамань-Керч.

Повідомляється, що реверсивний рух організували у зоні підриву, де тривають ремонтні роботи, а на інших ділянках рух здійснюється правою частиною мосту в обох напрямках. З боку анексованого Росією Криму на під’їзді до мосту спостерігається затор.

Напередодні віцепрем’єр РФ Марат Хуснуллін, який займається питаннями окупованого Криму, заявив, що один із прольотів мосту повністю зруйнований і не підлягає відновленню, ще один пошкоджений. Опори, за його словами, майже не постраждали. Двосторонній автомобільний рух з одного боку Кримського мосту планують запустити 15 вересня, з іншого – у листопаді, заявив Хуснуллін. Незначні пошкодження, за його словами, отримав і один шлях залізничної частини мосту. Залізничний рух мостом відновили за кілька годин після вибуху.

Кримський міст, що з’єднує Краснодарський край РФ зі анексованим Росією Кримом, було пошкоджено в ніч на 17 липня внаслідок атаки двох безпілотних надводних апаратів. Джерела українських ЗМІ повідомили, що атака була організована СБУ та ВМС. Офіційного підтвердження таких даних немає. В українській розвідці це не коментують. Під час інциденту загинуло двоє людей, одна людина поранена.

З початку російського повномасштабного вторгнення в Україну це вже другий підрив Кримського мосту, який веде на анексований Росією півострів. Попередній підрив стався у жовтні минулого року.

Новини по темі