МВС застерігає щодо «фейкових повідомлень» із закликами евакуюватися із Харкова

by Max

Росія поширює повідомлення нібито від Державної служби з надзвичайних ситуацій України щодо евакуації з Харкова – про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ 15 травня.

«Ворог розповсюджує фейкові повідомлення нібито від ДСНС України із закликами евакуюватися з міста Харкова у безпечніше місце. Насправді це черговий ворожий фейк, мета якого – посіяти панічні настрої серед суспільства», – заявляють в уряді.

МВС додає, що зараз немає потреби в евакуації жителів Харкова. Воно також закликає довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Читайте також: Блінкен розповів про дозвіл на застосування зброї по території РФ і про Patriot для Харкова

Раніше міський голова Харкова Ігор Терехов повідомляв, що, попри постійні російські обстріли та наступ сил РФ на півночі області, наразі не планується евакуація із обласного центру.

За його словами, навпаки, сьогодні Харків приймає евакуйованих − до міста приїжджають люди з районів, де зараз йдуть активні бойові дії, вже прибули понад 6 тисяч людей.

На тлі російського наступу на півночі Харківщини, за даними ОВА, волонтери евакуювали 2202 місцевих жителів з Чугуївського району, 3533 з Харківського, 79 з Богодухівського та 2177 людей.

Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Новини по темі