Київська прокуратура передала розвідці 400 мільйонів гривень арештованих коштів

by Max

Прокурори Подільської окружної прокуратури Києва передали на користь Головного управління розвідки Міністерства оборони 400 мільйонів гривень в рамках кримінальної справи – про це заявила столична прокуратура 27 червня.

Йдеться про справу про діяльність у Києві та інших регіонах України компаній, які мають кінцевими бенефіціарами резидентів Росії. Слідство стосувалося ймовірних фактів протиправної діяльності, спрямованої на привласнення коштів, та фінансування дій для «насильницької зміни чи повалення конституційної ладу або захоплення державної влади в Україні».

Читайте також: Фонд держмайна оформив права на державну частку в ТЦ Ocean Plaza

«Під час слідства за клопотанням прокуратури банківські рахунки вказаних товариств арештовано, а кошти, розміщені на них в розмірі 400 мільйонів гривень передано на користь ГУР МО України», – йдеться в повідомленні.

За даними відомства, від початку російського повномасштабного вторгнення Подільська окружна прокуратура передала Міністерству оборони близько 1 мільярда гривень.

У травні ДБР повідомило, що суд у Черкасах заарештував корпоративні права та статутний капітал компанії, співвласник якої продовжив співпрацювати з Росією після початку повномасштабного вторгнення.

Новини по темі