Генштаб про ситуацію на Покровському напрямку

Генштаб про ситуацію на Покровському напрямку

by Max

Від початку доби на фронті зафіксували 89 бойових зіткнень, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні на 19 годину 12 червня.

Зокрема, на Харківському напрямку російська армія «безуспішно намагалася просунутися вперед» п’ять разів. На Куп’янському напрямку загарбники активізувалися поблизу Тернів – у цій частині фронту за день відбулося 12 бойових зіткнень, п’ять із них тривають.

На Сіверському та Краматорському напрямках кількість російських атак зросла до 13 і 8 відповідно.

Читайте також: Нові підходи до рекрутингу в армії: панацея чи спроба «оживити» мобілізацію?

«Досі найгарячіше на Покровському напрямку. З 31 атаки ворога 12 іще тривають. Боєзіткнення проходять в районах Новоселівки Першої, Новоолександрівки, Сокола, Новопокровська та Нетайлового. На Курахівському напрямку тривають бої в районі Красногорівки. Наразі це вже сьома спроба ворога покращити на напрямку своє положення за сьогодні», – йдеться в зведенні.

Також на Херсонщині триває другий за день бій поблизу Кринок. За даними командування, українські війська тримають зайняті позиції.

Проєкт DeepState у ніч на 12 червня повідомив про нове просування російської армії на північний захід від Авдіївки – цього разу біля села Сокіл та в Новопокровському.

Водночас американський Інститут вивчення війни (ISW) у своєму свіжому звіті зазначив, що Сили оборони відновили раніше втрачені позиції вздовж дороги Липці–Харків на південний схід від села Глибоке.

Новини по темі