ФСБ РФ удруге цієї зими заявила про запобігання замаху на «керівника» окупованого Криму

ФСБ РФ удруге цієї зими заявила про запобігання замаху на «керівника» окупованого Криму

by Max

Російська Федеральна служба безпеки заявила 5 лютого про запобігання теракту щодо одного з керівників окупаційної влади Криму, повідомляє проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії з посиланням на повідомлення офіційних російських інформагенцій.

Група із трьох осіб нібито на замовлення СБУ готувала підрив автомобіля. У них, як стверджується, вилучені саморобний вибуховий пристрій, а також дистанційний підривач, який передбачає активацію за дзвінком.

Агенція ТАСС також цитує одного з фігурантів, – за його словами, за допомогою міни планувався підрив кортежу. На опублікованому записі чоловік також каже, що помістив міну в газовий балон та вивіз її з Мелітополя до Криму.

Про якого саме «керівника Криму» йдеться – не повідомляється. Редакція не може перевірити чи підтвердити заяву російської сторони.

У грудні 2023 року ФСБ заявила, що розкрила в Криму мережу агентів, яка нібито мала намір вчинити замахи на окупаційного главу Криму Сергія Аксьонова та голову підконтрольного Москві парламенту Криму Володимира Константинова.

Новини по темі