Евакуація триває. У МВС повідомили, що з зони підтоплення на тлі обстрілів вивезли 2334 людини

by Max

Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що евакуація із зони підтоплення на Херсонщині, спричиненого підривом російськими силами Каховської ГЕС, триває, станом на 18:00 евакуювали 2334 людини.

Найбільше людей, за даними МВС, вивезли з херсонського мікрорайону «Корабел» – 1 765.

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що загарбники обстріляли керованими авіаційними бомбами місто Берислав і Бериславський район Херсонщини.

«Ми зараз тільки встановлюємо наслідки від цих бомбардувань, тому можемо вчергове констатувати, що російський режим показує своє терористичне обличчя», – цитує міністра пресслужба МВС.

Раніше сьогодні у міністерстві повідомили, що російські військові обстріляли Херсон і населені пункти у Херсонському районі під час евакуаційних заходів. За даними правоохоронців, внаслідок цього дев’ятеро людей були поранені: шестеро цивільних, а також двоє рятувальників і поліцейський.

Якщо на контрольованій українською владою території регіону евакуація ведеться за посередництва рятувальників, поліції, військових і волонтерів, то на окупованих територіях ситуація складна. За даними мера Олешків Євгена Рищука, на окупованому Лівобережжі евакуацією займаються волонтери, яким сили РФ часто перешкоджають у доступі до потерпілих.

Сьогодні МЗС України повідомило, що домовилося із ООН про відправку груп, які будуть направлені у постраждалі окуповані території Лівобережжя для надання гуманітарної допомоги та евакуації людей. Але для цього необхідні гарантії безпеки від РФ. Москва поки на це офіційно не реагувала.

Новини по темі