Ексзаступник голови ОП Кирило Тимошенко підтвердив обшуки

Ексзаступник голови ОП Кирило Тимошенко підтвердив обшуки

by Max

Колишній заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко підтвердив обшук, але заявив, що він відбувається у справі, до якої він «не має жодного стосунку».

«Сенсація скасовується! Всі вимоги правоохоронців я виконав, особистих претензій до мене немає», – написав він телеграмі.

Офіційних даних щодо того, у рамках якого провадження відбувались ці слідчі дії, немає.

Раніше видання «Українська правда» повідомило, що до колишнього заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка прийшли з обшуками через справу з витоком інформації з Національного антикорупційного бюро України. За даними видання, Кирило Тимошенко перебуває у автівці, навколо якої працюють детективи НАБУ.

Кирило Тимошенко координував проєкт «Велике будівництво».

22 травня САП і представники поліції проводили обшуки вдома у представника НАБУ в рамках розслідування про витік інформації в резонансній кримінальній справі щодо «великого будівництва». За словами співрозмовників УП, підставою для обшуків стало розголошення даних досудового розслідування представниками НАБУ в інтересах зокрема бізнесмена Юрія Голика, який є фігурантом антикорупційного розслідування по «великому будівництву».

Згодом НАБУ повідомили, що у справі про витік інформації з НАБУ розпочато досудове розслідування. Також, за словами директора НАБУ Семена Кривоноса, було розпочато два службових розслідування: одне – щодо можливого тиску на викривачів, інше – щодо можливих неправомірних вказівок детективам.

Новини по темі