дрони СБУ уразили понад 30 російських нафтопереробних заводів, терміналів і баз

дрони СБУ уразили понад 30 російських нафтопереробних заводів, терміналів і баз

by Max

Дрони Служби безпеки України уразили вже понад 30 російських нафтопереробних заводів, терміналів і баз, заявив президент України Володимир Зеленський на церемонії вручення нагород військовим Центру спеціальних операцій «А» СБУ 24 червня.

Він зазначив, що серед результатів роботи воїнів ЦСО «А» СБУ – «знищення економічного потенціалу Росії, який працює на війну».

«Для дронів СБУ вже й відстань у півтори тисячі кілометрів не є проблемою. Разом з успіхами Збройних сил України і нашої розвідки це – дуже вагомі результати, які наближають справедливе для України завершення цієї війни, забезпечують реальну, відчутну, болісну відповідальність Росії за все скоєне проти України й наших людей», – цитує слова Зеленського його пресслужба.

Від початку 2024 року під удар дронів у Росії потрапили кілька підприємств нафтового сектору, через що на деяких НПЗ перестали працювати установки первинної переробки нафти. За даними агенції Reuters, у першому кварталі свої потужності зупинили щонайменше сім російських заводів. Через атаки на НПЗ Росія збільшила закупівлі бензину в Білорусі, а також попросила про постачання Казахстан. Президент України Володимир Зеленський називав атаки на НПЗ відповіддю на удари російських військ по енергетиці України.

Новини по темі