«деякі зміни допоможуть військовому керівництву»

by Max

Президент України Володимир Зеленський заявив, що схвалений сьогодні закон про мобілізацію допоможе військовому керівництву.

«Мобілізація відбувається згідно з термінами відповідного законодавства, триває кожні три місяці. Багато всього, багато маніпуляцій, російського наративу щодо зриву мобілізації в Україні тощо. Зверніть увагу на факти. Мобілізація постійно триває, як це і має бути, згідно з законодавством, у воєнний час, під час війни. Щодо закону, або одного із законів, які стосуються змін у мобілізації, того, що було проголосовано сьогодні вранці, за запитом наших військ, військового керівництва, є певні зміни в мобілізації. І, згідно з цією мобілізацією, так, є посилення контролю щодо ухилянтів», – сказав він під час брифінгу у Вільнюсі.

Водночас Зеленський зауважив, що «будь-яка людина навіть без цього закону, яка порушувала закон мобілізації, і була в мобілізаційному віці, і вона була ухилянтом або ще щось робила поза законом, вона й так порушувала те чи інше законодавство».

«Тут зафіксовано деякі зміни до деяких норм, які допоможуть військовому керівництву. Там не лише про тих, кого мобілізують. Там важливі питання про війська, які постійно на фронті. Відпустки, покращення ротацій тощо», – зазначив президент.

Новини по темі