Бойову авіацію РФ треба знищувати будь-де й усіма ефективними засобами – Зеленський після удару по Харкову

Бойову авіацію РФ треба знищувати будь-де й усіма ефективними засобами – Зеленський після удару по Харкову

by Max

Російську бойову авіацію треба знищувати будь-де й усіма ефективними засобами, заявив президент України Володимир Зеленський після чергового російського удару по Харкову.

«Російську бойову авіацію, яка завдає цих ударів, і не лише по Харкову, по інших наших містах і громадах, по наших фронтових позиціях, – російську бойову авіацію треба знищувати там, де вона є, усіма засобами, які ефективні. Бити по російських аеродромах – також, це цілком справедливо. І нам потрібне це спільне рішення з партнерами – безпекове рішення», – сказав він у своєму відеозверненні.

Зеленський зауважив, що нещодавнє погодження ударів по російській території – поблизу кордону – дало змогу «знищити частину російського терористичного потенціалу».

«Потрібно убезпечити людей і життя повністю від російського терору – потрібно більше далекобійності, потрібна відповідна зброя для українців. І ми працюємо над цим із партнерами – робимо все, щоб наблизити рішення», – додав президент, нагадавши, що Київ вже отримав рішення щодо нових cистем Patriot для України й готує продовження – працює над постачанням іще систем ППО.

Він наголосив, що далекобійність зараз – це питання не лише «про те, чого ми можемо досягти на полі бою, але й про те, коли взагалі завершиться війна – що більше ми можемо, то швидше вдасться примусити Росію до справедливого миру».

Новини по темі