біля Малої Токмачки та Вербового війська РФ намагались йти вперед, але зазнали «значних втрат»

біля Малої Токмачки та Вербового війська РФ намагались йти вперед, але зазнали «значних втрат»

by Max

Біля Малої Токмачки та Вербового Запорізької області війська РФ, намагаючись йти вперед, зазнали «значних втрат», заявив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун.

«Українські воїни наразі стримують російські війська. Зокрема, противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки, де протягом минулої доби здійснив 14 невдалих спроб витіснити наші підрозділи. На Мелітопольському напрямку наші підрозділи закріплюються на звільнених територіях. В районі Малої Токмачки та Вербового Запорізької області ворог, намагаючись йти вперед, зазнав значних втрат», – розповів він в ефірі національного телемарафону.

За його словами, протягом двох останніх днів противник зменшив кількість авіаударів.

«На лінії бойового зіткнення є відносне затишшя. Вчора було всього 10 авіаційних ударів, 18 бойових зіткнень. Водночас ворог збільшив інтенсивність артилерійських обстрілів та обстрілів з танків. Наші хлопці відповідають», – додав Штупун.

Також заступниця міністра оборони Ганна Маляр у телеграмі повідомила про «значні втрати» противника як у живій силі, так і в техніці біля Малої Токмачки та Вербового.

Новини по темі