Авіакомпанія «Туркменистан» зупинила рейси до Казані через атаки дронів

by Max

Авіакомпанія «Туркменистан» із 2 червня зупинила польоти з Ашгабата до столиці російського регіону Татарстан, Казані. Рішення ухвалене після кількох атак українських дронів-камікадзе по обʼєктах на території Татарстану, через які закривався аеропорт Казані, повідомляють джерела туркменської служби Радіо Свобода.

2023 року перевізник зупиняв рейси до Москви. Це також сталося після кількох закриттів московських аеропортів через атаки безпілотників.

Татарстан уже пʼять разів із початку весни атакували безпілотники, нагадує татаро-башкирська служба Радіо Свобода. Остання атака відбулася 31 травня. Дрони атакували нафтопереробний завод та військові підприємства.

3 червня замість Казані на запасні аеродроми пішли сім літаків, тимчасові обмеження запроваджувалися «для гарантування безпеки», повідомляла Росавіація. Жителі Татарстану, за повідомленням видання Astra, повідомляли про безпілотники в республіці.

На початку квітня безпілотники атакували завод зі збирання дронів «Шахед» на території особливої економічної зони «Алабуга» в Татарстані. Був пошкоджений комплекс хостелів, який збудували для співробітників особливої економічної зони та студентів місцевого коледжу.

Постраждали 14 людей, зокрема іноземні студенти. Президент Татарстану Рустам Мінніханов заявив тоді, що підприємства самі мають захищатися від атак безпілотників.

Новини по темі