Армії РФ не вдалося реалізувати їхню Харківську операцію – Зеленський

by Max

Російській армії не вдалося реалізувати їхню Харківську операцію, заявив український президент Володимир Зеленський.

«Говорив сьогодні з Головкомом – загалом про ситуацію. Дуже вагомий результат – те, що російській армії не вдалося реалізувати їхню Харківську операцію. Максимально їх зараз стримуємо і знищуємо російські підрозділи, які заходять на нашу землю та тероризують Харківщину», – сказав він у своєму відеозверненні.

Зеленський повідомив, що Харківський напрямок посилено і буде ще посилено.

Він також заявив про роботу над тим, щоб забезпечити більше резервів українській армії.

«Дякую Франції та Еммануелю особисто за його ініціативу та підтримку наших пропозицій щодо тренування наших воїнів і забезпечення бригад. Разом ми готуємо нову системну основу для тренування підрозділів української армії», – додав він.

Читайте також: Міністр оборони Росії «сильно переоцінює» досягнення армії РФ на Харківщині – ISW

Російські сили зранку 10 травня розпочали наступальні дії в Харківській області уздовж українсько-російського кордону. Їм вдалося захопити кілька сіл, нині тривають бої за Вовчанськ. Українські військові повідомляють, що станом на 8 червня «більша частина» Вовчанська перебуває під контролем Сил оборони України.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський 17 травня заявив, що війська РФ розширили зону активних бойових дій майже на 70 кілометрів, намагаючись примусити Україну задіяти додаткову кількість бригад зі складу резерву.

Новини по темі