Про це розповідає CorruptUA
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила під вартою керівницю Хмельницької обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК) Тетяну Крупу до 3 грудня, відомо із трансляції судового засідання, яке відбулося 21 листопада.
Колегія суддів постановила залишити в силі запобіжний захід, але визначила підозрюваній альтернативний запобіжний захід у формі застави у розмірі 300 мільйонів гривень. Таким чином розмір застави було зменшено на 200 мільйонів гривень.
Тетяна Крупа брала участь у засіданні по відеозвʼязку.
7 жовтня суд у Києві обрав запобіжний захід очільниці Хмельницького МСЕК. Підозрювану взято під варту з альтернативою внесення застави у сумі 500 мільйонів гривень.
Раніше стало відомо, що Державне бюро розслідувань підозрює керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи та її сина на незаконному збагачені. Під час обшуків у них знайшли готівкою майже 6 мільйонів доларів США у різних валютах.
Правоохоронці розповіли, що родині топчиновників належать: 30 об’єктів нерухомості в Хмельницькому, Львові та Києві, 9 автівок, корпоративні права на 48 мільйонів гривень, готельно-ресторанний комплекс в одному із парків Хмельницького. За кордоном у їхній власності нерухоме майно в Австрії, Іспанії та Туреччині. На валютних закордонних рахунках родина також «накопичила» майже 2,3 мільйона доларів США.
Син посадовці обіймає керівну посаду у головному управлінні Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, зазначили правоохоронці.
Розпочато кримінальне провадження щодо незаконного оформлення інвалідності чоловікам, які намагаються уникнути військової служби.
Згідно з даними сайту Хмельницької обласної ради – МСЕК області очолює депутатка від фракції «Слуга народу», «член депутатських груп «Медицина Хмельниччини», «Єдність», «член постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту» Тетяна Крупа. Сама чиновниця публічно не коментувала справу.
У жовтні 2023 року Державне бюро розслідувань повідомило про розслідування 260 кримінальних проваджень, пов’язаних із роботою терцентрів комплектування і військово-лікарських комісій.