Перевірено

Начальник Шполянського ДАІ виявився корупціонером

13:46 Dec 21 2012 Shpola, Cherkas'ka oblast, Ukraine

Опис
За повернення вилучених водійських прав начальник ДАІ Шполянського району вимагав хабар. Як з’ясувало слідство, майор міліції з використанням своїх владних повноважень і службового становища у період з квітня по травень 2012 р. вимагав з потерпілого 3000 грн в обмін на повернення йому водійських прав. При тому сам «даїшник» достовірно знав, що даний водій був позбавлений права керувати транспортними засобами на півтора роки за їзду в стані алкогольного сп’яніння.
Аванс в розмірі 1000 грн хабарник отримав прямо біля будівлі ДАІ Шполянського РВ УМВС України у Черкаській області ще 19 травня 2012 р. В момент передачі мічених купюр він був затриманий правоохоронцями. Втім, власної провини у корупційному злочині не визнав.
Відповідно до судового рішення колишнього керівника ДАІ засудили до п’яти років позбавлення волі, і водночас звільнили від відбування призначеного покарання з іспитовим строком в один рік. Вирок було прийнято на підставі ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України. Відповідне рішення було 14 листопада 2012 р. винесено Ватутінським міським судом Черкаської області.
Посилання на новини
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/27497102
Достовірність: UP DOWN 0
Коментарі
nyriqfht (Oct 31 2015)
YHNVfP gjwnfhqkyjye, [url=http://rbfaozxynzwz.com/]rbfaozxynzwz[/url], [link=http://rimsjveugxqd.com/]rimsjveugxqd[/link], http://dbwshlsltdzm.com/
bopvmvop (Jan 25 2017)
GVohql febnehsnmczh, [url=http://shkvstxxfzsh.com/]shkvstxxfzsh[/url], [link=http://dskqiuaofskn.com/]dskqiuaofskn[/link], http://lwjezgwofxdq.com/
Лишити коментар
Назва:
Email:
Коментарі:
Захисний код:
18 + 5 =