Перевірено

Заступник головного лікаря з економічних питань був спійманий на хабарі

13:33 Dec 10 2012 Vinnyts'ka oblast, Ukraine

Опис
Хабар в 30 000 грн. коштував заступнику головного лікаря з економічних питань Тиврівської центральної районної лікарні чотирьох років позбавлення волі. Відповідне рішення 5 грудня 2012 р. було винесено Апеляційним судом Вінницької області.
Згідно з судовим вироком встановлено, що заступник головного лікаря та за сумісництвом голова комітету з конкурсних торгів отримала хабар в розмірі 30 тис. грн. в обмін на незаконне сприяння МП «Альянс» у перемозі на конкурсних торгах із закупівлі бензину для районної лікарні. Загальна сума тендеру складала 470 тис. грн., з яких корупціонер намагалася отримати 10% від суми у вигляді особистої винагороди.
Співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю у Вінницькій області затримали лікаря у власному кабінеті в момент отримання хабара. На руках жінки були виявлені сліди від мічених купюр, гроші корупціонерка встигла покласти до своєї сумки.
За рішенням суду хабарниці призначили покарання за ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара у значному розмірі) у вигляді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки.
Посилання на новини
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/27907674
Достовірність: UP DOWN 0
Коментарі
jztnthrrz (Oct 31 2015)
H33XLt wdyognaqkqzh, [url=http://alhlphaswwbf.com/]alhlphaswwbf[/url], [link=http://ukjsvqrpupry.com/]ukjsvqrpupry[/link], http://mdhtfvpsivpo.com/
asGaw15vi1p (Jul 21 2016)
motrin inderal acyclovir cream 5 clomid price inderal la canine prednisone 5mg no prescription prednisone steroid
Лишити коментар
Назва:
Email:
Коментарі:
Захисний код:
10 + 8 =