Перевірено

Першого заступника начальника Держземагенства в Черкаській області затримано за підозрою в отриманні хабара

13:25 Dec 10 2012 Cherkasy, Cherkas'ka oblast, Ukraine

Опис
6 грудня 2012 р. за підозрою в отриманні хабара затримано першого заступника начальника Держземагенства в Черкаській області. За інформацією прес-служби обласної прокуратури, посадовець вимагав у підприємця 200 тис. грн. за погодження технічної документації по інвентаризації автомобільних шляхів. 6 грудня 2012 року представник підприємства, на вимогу посадовця, здійснив перерахування обумовленої частини грошових коштів у сумі 21 тис. 500 грн. на його особистий рахунок.
Ведеться досудове слідство. Підозрюваному інкримінують злочин передбачений ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України (одержання хабара службовою особою, що займає особливо відповідальне становище). Санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Нагадаємо, що нещодавно прокуратура завершила перевірку додержання вимог Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації» в діяльності Головного управління Держкомзему в Черкаській області. Встановлено, що службовими особами вказаної установи не забезпечено виконання вимог чинного законодавства. А саме, незаконно зареєстровано документацію із землеустрою та оцінки земель, не конкретизовано вид, форму державної експертизи, не зазначено кошторисної вартості робіт по договору на виготовлення землевпорядної документації. Крім того, вказаними працівниками незаконно надано позитивні висновки державної експертизи. Порушено визначені строки, протягом яких вони є дійсними. За результатом перевірки начальника відділу державної експертизи притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Достовірність: UP DOWN 0
Коментарі
Arthurbenum (Oct 27 2017)
паронит 4мм http://megasto.com.ua/catalog/paronit/ - паранит цена где купить паронит что такое паронит hoOzbnu17659 126V
Лишити коментар
Назва:
Email:
Коментарі:
Захисний код:
19 + 3 =