Перевірено

Адвокат підбурював суддю до хабарництва

13:42 Mar 4 2013 Illintsi, Vinnyts'ka oblast, Ukraine

Опис
Вінницького адвоката підозрюють в підбурюванні районного судді до одержання хабара в великому розмірі. «Завершено розслідування та скеровано до суду з обвинувальним актом і угодою про визнання винуватості кримінальне провадження стосовно колишнього адвоката адвокатського об'єднання "Вінницька обласна колегія адвокатів" за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України. Як доведено слідством, правозахисниця підбурювала до одержання хабарів суддю Іллінецького районного суду», - передає прес-служба прокуратури Вінницької області. За даними правоохоронців ця сума склала 8 тис. грн.
Адвокату інкримінують порушення відразу двох статей Кримінального кодексу України: ч. 4 ст. 27 КК України (поняття співучасті: підбурювачем є особа, яка схилила іншого співучасника до вчинення злочину) та ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара у великому розмірі).
Самого суддю Іллінецького районного суду звинувачують в одержанні та повторному одержанні хабарів на загальну суму в 15 000 грн. Його підозрюють у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, яке завдало істотної шкоди), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення.), ч. 3 ст. 368 (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище, повторно) Кримінального кодексу України.
Посилання на новини
http://bit.ly/103hGNz
Достовірність: UP DOWN 0
Лишити коментар
Назва:
Email:
Коментарі:
Захисний код:
11 + 1 =