Перевірено

Освітянин-хабарник

12:52 Dec 28 2012 Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukraine

Опис
В результаті проведених оперативних заходів співробітниками відділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю (ВДСБЕЗ) Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області спільно з працівниками прокуратури Харківської області затриманий відповідальний секретар приймальної комісії одного з харківських вишів, який намагався організувати так зване «бюро добрих послуг» для бажаючих навчатися за рахунок бюджетних коштів. За грошову винагороду, тобто хабар, він обіцяв сприяння у безперешкодному вступі до рідного вишу.

Під час реалізації цього проекту посадовець, знаходячись у кабінеті приймальної комісії, отримав від 37-річного чоловіка та 31-річної жінки гроші у сумі 10 325 гривень від кожного.
- Речові докази в сумі 20 650 гривень вилучені, дії працівника освіти належним чином задокументовані. За зібраними матеріалами прокуратурою Харківської області порушена кримінальна справа за ознаками складу злочину, передбаченого ч. З ст. 368 (одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара ) Кримінального кодексу України, – розповів начальник ВДСБЕЗ ХМУ ГУМВС України в Харківській області підполковник міліції В’ячеслав Заяць. Санкцією статті, по якій порушено кримінальну справу, передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Посилання на новини
http://kharkiv.unian.net/ukr/detail/202035
Достовірність: UP DOWN 0
Коментарі
idcuzsvzm (May 31 2016)
AlXkFh pqgpzjqrjcuc, [url=http://xewzlksccdqq.com/]xewzlksccdqq[/url], [link=http://xdirzukjkvtq.com/]xdirzukjkvtq[/link], http://fcnloynggmex.com/
asGaw0j1yyh (Jul 17 2016)
seroquel clomid generic effexor singulair
Лишити коментар
Назва:
Email:
Коментарі:
Захисний код:
11 + 5 =