Не підтверджено

Умисна бездіяльність Черкаського РВ УМВС в Черкаській обл. щодо вбивства воїна-афганця Деркача А.К. в санаторії "Мошногір'я" біля м. Черкас 26.11.2014 р.

13:01 Sep 13 2014 Україна, Київ

Опис
СКАРГА
на неналежного розслідування обставин вбивства воїна-афганця Деркача А.К. Черкаським РВ УМВС України в Черкаській області

Ми, Миколенко Наталія Степанівна та Миколенко Сергій Сергійович звертаємося до Вас у зв’язку з вбивством двоюрідного брата Миколенко Н.С. Деркача Анатолія Констянтиновича вночі з 25 на 26 листопада 2013 р. у санаторії «Мошногіря», який знаходиться за адресою: Черкаська область, Черкаський район, село Будище, вулиця Т.Г. Шевченко, 38.
Мій двоюрідний брат, нині покійний, Деркач Анатолій Констянтинович лише вдень 25 листопада 2013 р. приїхав для лікування і профілактики захворювань до санаторію «Мошногіря» по санаторно-курортній путівці воїна-афганця. У даному санаторії Деркач А.К. відпочивав і раніше декілька разів.
Деркач А.К. входив до Лисянської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, оскільки під час війни в республіці Афганістан 1979-1989 р. він кілька років служив у танковому полку в столиці республіки Афганістан – м. Кабул.
Під час виконання інтернаціонального обов’язку в лавах Обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані Деркач Анатолій Костянтинович неодноразово брав участь у бойових діях на території Афганістану, декілька разів «горів» у підбитому танку, на своїх плечах виносив з поля бою поранених радянських солдат та кілька разів і сам був поранений в бою.
За значний особистий героїзм, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку на території республіки Афганістан Деркач Анатолій Костянтинович був нагороджений понад 30 орденами та медалями Міністерства оборони СРСР та Міністерства оборони України, а також іншими почесними нагородами.
Для поліпшення здоров’я, лікування своїх поранень, отриманих в Афганістані Деркач А.К. 25 листопада 2013 р. приїхав до санаторію «Мошногіря».

Проте, уже вночі з 25 на 26 листопада 2013 р. 49-річний Деркач Анатолій Костянтинович трагічно загинув на території санаторію «Мошногіря» за невідомих обставин.
По факту загибелі Деркача А.К. Черкаським РВ УМВС України в Черкаській області 26.11.2013 р. було відкрито кримінальне провадження № 12013250270001748 за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.
Але, вже через кілька днів дане кримінальне провадження було закрите слідчим Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області на підставі п. 2 ч.1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України (далі – КПК України) начебто у зв’язку з встановленням відсутності в діянні складу кримінального правопорушення. Про закриття кримінального провадження родичі та батьки загиблого Деркача А.К. взагалі не були повідомлені та не отримували Постанову про закриття кримінального провадження, що є грубим порушенням п. 5 ч. 2 ст. 284 КПК України.
Випадково дізнавшись у грудні 2013 р. про закриття кримінального провадження щодо вбивства Деркача А.К. нами був терміново написаний лист до Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, Міністерства внутрішніх справ України, Прокуратури Черкаської області та інших органів з вимогою негайно скасувати Постанову про закриття кримінального провадження № 12013250270001748 та провести об’єктивну, неупереджену перевірку дій слідчого та інших посадових і службових осіб Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області при закритті даного кримінального провадження.
27 січні 2014 р. на нашу адресу надійшов лист від Прокуратури Черкаського району Черкаської області, в якому нас повідомляли про скасування Прокуратурою Черкаського району Постанови про закриття кримінального провадження у зв’язку з її незаконністю та передчасністю, оскільки не були досліджені всі обставини смерті людини. Крім того, прокуратурою Черкаського району Черкаської області були дані подальші вказівки Черкаському РВ УМВС України в Черкаській області щодо розслідування даного кримінального провадження.
З того часу про перебіг розслідування батьки та родичі загиблого Деркача А.К. нічого не знали.
Проте, на початку липня нам знову з власних джерел стало відомо про закриття кримінального провадження № 12013250270001748 слідчим Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області 15 квітня 2014 р. на підставі п.1 ч.1 ст. 284 КПК України, начебто у зв’язку з встановленою відсутністю події кримінального правопорушення.
Про закриття кримінального провадження родичі та батьки загиблого Деркача А.К. вдруге не були повідомлені та не отримували Постанову про закриття кримінального провадження, що є умисним, грубим та систематичним порушенням п. 5 ч. 2 ст. 284 КПК України зі сторони слідчого Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області спрямованим на приховування від батьків і родичів результатів розслідування.

Такі дії слідчого та інших посадових осіб Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області, на нашу думку, здійснюються умисно з метою ухилення від кримінальної відповідальності «впливових» осіб, які вчинили такий тяжкий злочин. Такі припущення підтверджуються наступними обставинами справи.
Працівники міліції під час огляду трупа Деркача А.К. вранці 26.11.2013 р. одразу висунули основну і єдину версію смерті - випадкове (з необережності) випадіння з балкону 5 поверху корпусу санаторію «Мошногіря» приблизно о 4 годині ночі 26 листопада 2013 р. (про такі ж обставини смерті зазначено і у висновку судово-медичної експертизи проведеної Бюро судово-медичної експертизи Черкаської області).

Але така версія слідства та явно сфальсифікований висновок судово-медичної експертизи проведеної Бюро судово-медичної експертизи Черкаської області повністю не відповідають всім іншим обставинам даної справи, закрема слідам злочину виявленим на голові трупа Деркача А.К., показам свідків даної події, тощо.
Під час огляду трупа Деркача А.К. його колишньою дружиною, батьками та іншими родичами покійного на лівій стороні голови (понад вухом) трупа Деркача А.К. був виявлений отвір від кулі з вогнепальної або пневматичної зброї (отвір в голові трупа був «окуратно зашитий» кусочком шкіри під час проведення судово-медичної експертизи для того щоб його ніхто не побачив). Крім того на тілі та обличчі трупа Деркача А.К. відсутні сліди його падіння з балкону 5 поверху (не пошкоджене обличчя та ніс).
Також, за інформацією свідків та очевидців даної події (в тому числі і зі складу персоналу санаторію «Мошногір’я», який працював тієї ночі), вони приблизно в 4 годині ночі 26 листопада 2013 р. почули звуки конфлікту та бійки між кількома особами. Після цього свідки (в тому числі з персоналу санаторію «Мошногіря») почули звуки одного чи декількох пострілів та падіння важкого предмета з висоти, проте не з 5 поверху будівлі, а зі значно нижчого поверха.

Зважаючи на вищевикладене, розслідування по даному кримінальному провадженню проводиться Черкаським РВ УМВС України в Черкаській області упереджено, неповно, необ’єктивно та з порушенням норм ст. 9 КПК України, ч. 4 ст. 38 КПК України та п. 5 ч. 2 ст. 284 КПК України.

Для підтвердження вищевикладеного повідомляємо Вас про те, що у даному кримінальному провадженні слідчим не було вчинено всі необхідні слідчі дії, а саме:
1) Не було здійснено допитів у якості свідків всіх працівників санаторію «Мошногіря», які в час вчинення злочину перебували на робочих місцях.
2) Не було допитано у якості свідків Головного лікаря санаторію «Мошногіря» та охорону корпусу в якому сталося вбивство людини.
3) Не було допитано у якості свідків всіх осіб які ввечері 25 листопада 2013 р. зустрічалися і спілкувалися з загиблим Деркачем А.К., в тому числі його колег – інших воїнів-афганців, які в той час відпочивали у санаторії «Мошногіря».
4) Не було допитано в якості свідків всіх осіб які на час загибелі Деркача А.К. проживали у корпусі санаторію в якому сталася трагедія.
5) На була проведена ексгумація тіла Деркача А.К. та повторна судово-медична експертиза за присутності незалежних судмедекспертів та родичів загиблого, які зацікавлені в об’єктивному розслідуванні цього вбивства.
6) Не було допитано судмедекспертів Бюро судово-медичної експертизи Черкаської області на предмет невідображення ними у висновку будь-якої інформації про отвір від кулі у голові загиблого Деркача А.К. та умисного приховування ними цього отвору, шляхом пришивання кусочків шкіри на голову трупа.
7) Не було досліджено походження слідів від зеленої трави та землі на одязі загиблого та на «нісках» його туфлів, що може свідчити про переміщення його тіла під балконами для створення «ілюзії його падіння» з 5 поверху.
8) Одяг та взуття, які були на трупі Деркача А.К. на момент проведення судово-медичної експертизи не були повернуті родичам загиблого та були поспішно знищені працівниками Бюро судово-медичної експертизи Черкаської області, а не долучені як докази до матеріалів кримінального провадження.
9) Нікого з батьків чи родичів покійного не було визнано потерпілими по даному кримінальному провадженню. Потерпілі під час такого «об’єктивного і неупередженого розслідування» відсутні взагалі.

Замість того, щоб вчиняти дії по якнайшвидшому розслідуванні даного дуже тяжкого злочину працівники Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області почали розслідування кримінального провадження з застосовування на місці вчинення злочину і пізніше психологічного тиску, залякування до свідків та очевидців даного злочину з метою приховати реальні обставини загибелі Деркача А.К. та кваліфікувати даний злочин як «нещасний випадок». Прокуратурою Черкаського району Черкаської області нічого не зроблено для того щоб ефективно контролювати проведення досудового розлідування та не скасована незаконно винесена слідчим Постанова про закриття кримінального від 15.04.2014 р. на підставі ч. 6 ст. 36 Кримінального процесуального кодексу України хоча прокуратура мала на це право.

Також органами міліції та адміністрацією санаторію «Мошногіря» до цього часу чиниться тиск на родичів Деркача А.К. з вимогою не добиватися справедливого розслідування даного кримінального злочину.

Такі дії працівників органів внутрішніх справ та прокуратури ставлять під величезний сумнів їх бажання та спроможність законно, об’єктивно і неупереджено розслідувати загибель Деркача А.К.

Згідно з ч. 2 ст. 9 Кримінального процесуального кодексу України, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий зобов'язані всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження, виявити як ті обставини, що викривають, так і ті, що виправдовують підозрюваного, обвинуваченого, а також обставини, що пом'якшують чи обтяжують його покарання, надати їм належну правову оцінку та забезпечити прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Відповідно до ч.1 ст. 40 КПК України слідчий несе відповідальність за законність та своєчасність здійснення процесуальних дій.
Частиною 5 ст. 36 КПК України, Генеральний прокурор України, його заступники, прокурори Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя і прирівняні до них прокурори своєю вмотивованою постановою мають право доручити здійснення досудового розслідування будь-якого кримінального правопорушення іншому органу досудового розслідування, у тому числі слідчому підрозділу вищого рівня в межах одного органу, у разі неефективного досудового розслідування.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 9, 22, 36, 38, 40, 284, 305 Кримінального процесуального кодексу України,

ПРОСИМО:

1. Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією звернутися до уповноважених органів з вимогою притягнути до відповідальності та відсторонити від розслідування слідчого, який умисно та упереджено проводить досудове розслідування даного кримінального провадження та вже двічі безпідставно намагається його закрити.
2. Прокуратуру Черкаської області негайно скасувати Постанову про закриття кримінального провадження від 15.04.2014 р. та провести комплексну перевірку та дати оцінку діям чи бездіяльності слідчого, керівника органу досудового розслідування, прокурора який здійснював нагляд за законністю досудового розслідування, під час неодноразового умисного і безпідставного закриття даного кримінального провадження та доручити здійснення подальшого розслідування даного кримінального провадження Слідчому управлінню УМВС України в Черкаській області відповідно до ч. 5 ст. 36 КПК України.
3. Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією звернутися до Генеральної прокуратури України, Прокуратури Черкаської області з вимогою терміново доручити здійснення подальшого розслідування даного кримінального провадження Слідчому управлінню УМВС України в Черкаській області відповідно до ч. 5 ст. 36 КПК України, оскільки у батьків і родичів загиблого Деркача А.К. є дуже серйозні підозри в незаконності, упередженості, необ’єктивності, некомпетентності та умисному затягуванні розслідування кримінального провадження зі сторони слідчого та керівництва Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області.
4. Управління МВС України в Черкаській області, Прокуратуру Черкаської області негайно відкрити кримінальне провадження проти експерта Бюро судово-медичної експертизи Черкаської області, який надав завідомо неправдивий висновок судово-медичної експертизи щодо причин загибелі Деркача А.К. відповідно до ст. 384 Кримінального кодексу України та доручити негайно провести ексгумацію тіла Деркача А.К. для проведення повторної, незалежної і об’єктивної судово-медичної експертизи.
5. Управління МВС України в Черкаській області, Прокуратуру Черкаської області дати вказівки відповідним підрозділам визнати і залучити Миколенко Н.С. та Миколенка С.С. потерпілими по кримінальному провадженню № 12013250270001748 відповідно до ст. 55 КПК України, оскільки даним кримінальним провадженням їм завдано непоправної фізичної та моральної шкоди.
6. Письмово повідомити нас про результати вжитих заходів у строки визначені законодавством України.


______________ ___________________ Н. С. Миколенко
(дата) (підпис)

______________ ___________________ С. С. Миколенко
(дата) (підпис)

(тел. 0966181803)
Достовірність: UP DOWN 0
Коментарі
Сергій (Dec 7 2015)
Все викладене є правдою, проте органу влади кришують один-одного, а розслідувати вбивство людини ніхто не хоче
StevenWaini (Apr 16 2017)
КЛИЕНТСКИЕ БАЗЫ http://xurl.es/PR0DAWEZ УЗНАЙТЕ ПОДРОБНЕЕ! KLIENTSKIE BAZY http://xurl.es/PR0DAWEZ Uznajte podrobnee!
AaauceCob (Jul 31 2017)
Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights! Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar. Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking! All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings. In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona. People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor... So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office! OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm. DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena. From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100 http://segwayverona.com/
Steklobanki-JIG (Jul 31 2017)
Хозтовары оптом в Твери http://www.szboo.com/home.php?mod=space&uid=922 http://www.hongsongjianzhu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1581281&extra= http://taurusmc.net/forums/member.php?action=profile&uid=10846 - Банки ТВИСТ дешево http://tverbaza.ru/images/stories/virtuemart/product/sko1500.png http://gronnesider.no/member.php?action=profile&uid=5102 http://dav01.ru/forum/profile.php?id=11561 http://scorecenter.prestonsproductions.com/community/index.php?action=profile;u=7104 http://sine.net.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=4260&extra= http://scanu.altervista.org/member.php?31-Steklobanki-Roura http://bibich-bibicha.net/vb/showthread.php?p=93780#post93780 http://www.olipediaforum.tscheggit.ch/punbb/profile.php?id=34889 http://lordrenzfurniture.com/smf/index.php?action=profile;u=25980 Promo Code: ABYRVALG251295
ovetagsomma (Aug 2 2017)
[url=https://avto-signal.cf/kakrabotaettonirovka/2071-plenka-dlya-tonirovki-avto-v-magnitogorske.html]Пленка для тонировки авто в магнитогорске[/url] [url=https://salem.epoch-life.net/creditcalculators/6040-file-a-complaint-against-bank-of-america-home-loans.html]file a complaint against bank of america home loans Salem Oregon[/url] [url=https://center.renthop.net/beds/10214-hotel-breakers-rotunda-rooms-for-rent.html]hotel breakers rotunda rooms for rent[/url] [url=https://forex-broker-invest.ru/strategii/3450-literatura-dlya-nachinauschih-foreks.html]Литерaтурa для нaчинaющих форекс[/url]
MariaWEK (Aug 2 2017)
Мечтаете как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут эротические товары Один из самых распространенных методов достигнуть сильных ощущений – купить вибратор. С его помощью просто добиться стимуляции чувствительных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это укрепит вашу эмоциональную связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом. Также среди игрушек для взрослых распространены эрекционные кольца, наручники, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы обязательно найдете то, что понравится вам и партнеру. Стоит отметить: купить презервативы, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, вагинальные шарики, и прочие секс-игрушки вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).
najmknMor (Aug 3 2017)
topnv49p4r payday loan lenders payday loans online <a href="http://cashadvances2017.com"> payday loans direct lender</a> [url=http://paydayloansonline2017.com]online payday loans no credit check[/url] 3 month payday loans
congnoCip (Aug 7 2017)
--- скачать игру fifa 15 pc, скачать таблетку fifa 15 pc и [url=http://15fifa.ru/skachat-fifa-15/]скачать фифа 15 с официального сайта[/url]
Leeanninfop (Aug 10 2017)
Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! See you later ;) XRumer201708c
Leeanninfop (Aug 11 2017)
Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! See you later! XRumer201708c
Larrycic (Sep 1 2017)
Приобрести сироп Mangoosteen можно на веб-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com Рады предложить нашим клиентам удивительное средство для снижения веса сироп Мангустина. С ним возможно сбросить около 15 кг за недели. Дерево гарциния растет в Азии. Плоды данного дерева имеют удивительные особенности. Во флакончике имеется около 25 плодов данного замечательного растения. Плоды с растения мангустин помогают сжечь лишнюю липидную ткань. И замечательно влияют на организм в целом. Специфика производства средства, и уникальная упаковка позволяют сохранить все удивительные свойства растения. Основным компонентом сиропа Mangoosteen являются плоды с растения мангостин, в них содержится огромное число питательных элементов. Благодаря веществу ксантону, которое в огромных дозах содержатся в плоде, значительно притормаживаются процессы окисления в организме. Ксантон признается одним из наиболее мощных антиоксидантов. В плодах растения мангостан также имеются разные группы витаминов и элементы. Купить сироп Mangoosteen можно на интернет-сайте http://mangoo77.mangoosteen.com.
Larrycic (Sep 1 2017)
Приобрести сироп Mangoosteen можно на веб-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com Предлагаем вам потрясающее средство для похудения Mangoosteen. С его помощью реально избавиться от 10 килограмм за недели. Растение мангостан произрастает в Азии. Плоды дерева обладают удивительными особенностями, которые были положены в основу средства Мангустина. В банке имеется более 25 плодов этого удивительного дерева. Плоды дерева мангостан помогают сжечь чрезмерную жировую ткань. А также замечательно влияют на организм в комплексе. Специфика изготовления средства, и специализированная упаковка помогают сберечь все удивительные свойства растения. Основным действующим компонентом сиропа Мангустина являются плоды с растения мангостан, в которых имеется большое число полезных веществ. Благодаря веществу ксантону, которое в громадных дозах имеется в плоде, значительно притормаживаются окислительные процессы в теле. Ксантон считается одним из наиболее мощных антиоксидантов. В плодах дерева гарциния к тому же имеются различные витамины и элементы. Приобрести сироп Mangoosteen возможно на интернет-сайте http://tinyurl.com/ydee2ljc
Larrycic (Sep 2 2017)
Приобрести сироп Mangoosteen можно на веб-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com Хотим предложить вам удивительное средство для снижения веса Mangoosteen. С его помощью возможно избавиться от 15 kg за 2 недели. Растение мангостин произрастает в Азии. Плоды растения имеют замечательные особенности. Во флакончике имеется более 25 плодов этого замечательного дерева. Плоды дерева гарциния помогают сжечь чрезмерную липидную ткань. И также замечательно воздействуют на организм в комплексе. Специфика производства средства, и специализированная упаковка позволяют сберечь все удивительные свойства мангустина. Основным компонентом сиропа Mangoosteen являются плоды с дерева мангкут, в которых имеется большое число питательных элементов. Благодаря компоненту ксантону, которое в огромных количествах имеется в плоде, значительно тормозятся процессы окисления в организме. Окись дифениленкетона считается одним из наиболее мощных антиокислителей. В плодах дерева мангостин к тому же содержатся различные группы витаминов и элементы. Приобрести сироп Mangoosteen возможно на интернет-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.
Larrycic (Sep 3 2017)
Приобрести сироп Mangoosteen можно на веб-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com Рады предложить нашим клиентам чудодейственное средство для похудения Mangoosteen. При помощи него реально избавиться от 15 kg за недели. Дерево мангустин произрастает на Филиппинах. Плоды растения имеют замечательные особенности. Во флаконе имеется около 20 плодов данного удивительного дерева. Плоды дерева мангкут помогают убрать лишнюю жировую ткань. А также замечательно влияют на человека в комплексе. Специфика производства препарата, и специальная упаковка помогают сохранить все удивительные свойства плодов. Основным компонентом сиропа Мангустина являются плоды с растения мангостан, в них содержится большое количество питательных элементов. Благодаря веществу окиси дифениленкетона, которое в огромных дозах имеется во фрукте, значительно притормаживаются окислительные процессы в теле. Ксантон признана одним из самых мощных антиоксидантов. В плоде дерева мангостин вдобавок содержатся различные группы витаминов и элементы. Приобрести сироп Mangoosteen можно на сайте http://mangoo77.mangoosteen.com.
Larrycic (Sep 4 2017)
Приобрести сироп Mangoosteen можно на веб-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com Хотим предложить вам чудодейственное средство для похудения сироп Мангустина. При помощи него возможно избавиться от 10 килограмм за 14 суток. Растение мангкут произрастает на Филиппинах. Плоды этого растения имеют замечательные особенности. Во флакончике содержится около 25 плодов данного замечательного дерева. Плоды с дерева мангостин помогают растопить лишнюю липидную ткань. А также отлично воздействуют на человека в целом. Технология производства средства, а также специальная упаковка помогают сберечь все удивительные свойства мангустина. Главным веществом сиропа Мангустина являются фрукты с дерева мангостан, в них имеется большое число полезных микроэлементов. Благодаря компоненту окиси дифениленкетона, которое в громадных дозах имеется в плоде, сильно тормозятся процессы окисления в организме. Ксантон признана одним из наиболее сильных антиоксидантов. В плоде дерева мангостин вдобавок имеются разные группы витаминов и микроэлементы. Купить сироп Mangoosteen возможно на сайте http://xurls.in/c1x
iceyaajrewe (Sep 4 2017)
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
ixuhazinig (Sep 4 2017)
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
irebedbuj (Sep 4 2017)
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
eoxeavaxabiqa (Sep 4 2017)
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
ayiviyjagifuh (Sep 4 2017)
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
oogcrotto (Sep 4 2017)
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
urrevev (Sep 5 2017)
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
aqiurokovaz (Sep 5 2017)
[url=http://20mg-cheapesttadalafil.com/]20mg-cheapesttadalafil.com.ankor[/url] 20mg-cheapesttadalafil.com.ankor http://20mg-cheapesttadalafil.com/
Ralphket (Sep 5 2017)
kann man cialis in holland kaufen cialis without a doctor prescription is there any insurance that covers cialis [url=http://cialisxrm.com/]http://cialisxrm.com/[/url]
Matthewnug (Sep 20 2017)
discount prescription drugs online hp online pharmacy without a prescription [url=http://canadianpharmacyrxbsl.com/?cialis-20-mg-best-price]cialis 20 mg best price[/url] canadian drugs what is cipro
Matthewnug (Sep 21 2017)
canada pharmacy online orders canadian drugs online pharmacy without a prescription [url=http://canadianpharmacyrxbsl.com/?fluconazole-150mg]fluconazole 150mg[/url] pharmacy prices ciprofloxacina
Matthewnug (Sep 21 2017)
canada pharmacy no prescription canadian drugs canadian viagra [url=http://canadianpharmacyrxbsl.com/?allergic-reaction-to-amoxicillin]allergic reaction to amoxicillin[/url] buy prescription drugs online sertraline withdrawal symptoms
Matthewnug (Sep 22 2017)
canada pharmacies online canadian online pharmacies best canadian prescription prices [url=http://canadianpharmacyrxbsl.com/?is-xanax-an-opioid]is xanax an opioid[/url] discount pharmacy online clonidine overdose
JesusHot (Sep 27 2017)
Agencja Ochrony Kingpol Security - Agencja Ochrony Kingpol Security z Gdanska to jedna z najstarszych firm na tym terenie zajmujaca sie ochrona osob i mienia. [url=http://www.kingpol.pl]ochrona gdansk>>>[/url]
edhunigicu (Oct 23 2017)
[url=http://levitrageneric-cheapest-price.net/]levitrageneric-cheapest-price.net.ankor[/url] cheapest-priceventolinonline.net.ankor http://levitra-online-cheap.net/
ozutoti (Oct 23 2017)
[url=http://levitrageneric-cheapest-price.net/]levitrageneric-cheapest-price.net.ankor[/url] cheapest-priceventolinonline.net.ankor http://levitra-online-cheap.net/
ujisicuh (Oct 23 2017)
[url=http://levitrageneric-cheapest-price.net/]levitrageneric-cheapest-price.net.ankor[/url] cheapest-priceventolinonline.net.ankor http://levitra-online-cheap.net/
atuigociakeda (Oct 23 2017)
[url=http://levitrageneric-cheapest-price.net/]levitrageneric-cheapest-price.net.ankor[/url] cheapest-priceventolinonline.net.ankor http://levitra-online-cheap.net/
amuyarobiqaco (Oct 23 2017)
[url=http://levitrageneric-cheapest-price.net/]levitrageneric-cheapest-price.net.ankor[/url] cheapest-priceventolinonline.net.ankor http://levitra-online-cheap.net/
iopiguwu (Oct 23 2017)
[url=http://levitrageneric-cheapest-price.net/]levitrageneric-cheapest-price.net.ankor[/url] cheapest-priceventolinonline.net.ankor http://levitra-online-cheap.net/
buuqicj (Oct 23 2017)
[url=http://levitrageneric-cheapest-price.net/]levitrageneric-cheapest-price.net.ankor[/url] cheapest-priceventolinonline.net.ankor http://levitra-online-cheap.net/
ipasoqaxe (Oct 23 2017)
[url=http://levitrageneric-cheapest-price.net/]levitrageneric-cheapest-price.net.ankor[/url] cheapest-priceventolinonline.net.ankor http://levitra-online-cheap.net/
ualquxi (Oct 23 2017)
[url=http://levitrageneric-cheapest-price.net/]levitrageneric-cheapest-price.net.ankor[/url] cheapest-priceventolinonline.net.ankor http://levitra-online-cheap.net/
orunovu (Oct 23 2017)
[url=http://levitrageneric-cheapest-price.net/]levitrageneric-cheapest-price.net.ankor[/url] cheapest-priceventolinonline.net.ankor http://levitra-online-cheap.net/
ShanEn (Dec 23 2017)
Caratteristiche Levitra In Farmacia achat Priligy France Amoxicillin Cause Gas [url=http://costofcial.com]cialis[/url] Priligy Hilft Nicht Flexeril Where To Buy Nizoral Pills Priligy Generico cheap cialis Propecia Enlarged Prostate Dove Posso Comprare Il Cialis Generico Keflex And Side Effects And Interactions Ajanta Kamagra 100 http://costofcial.com - cialis Que Es Cialis 20 Cialis 20 Mg Miglior Prezzo
acuonaoi (Jan 25 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
umizbuqefi (Jan 25 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
esezivapee (Jan 25 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
ogunakos (Jan 25 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
otapusesofeq (Jan 25 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
awumoqekaku (Jan 25 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
ixopeebavaweq (Jan 25 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
odubijavuki (Jan 25 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
ayeqiwakie (Jan 25 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
kojixowey (Jan 25 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
osurijo (Jan 26 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
odevumxi (Jan 26 2018)
[url=http://levitra-20mg-priceof.online/]levitra-20mg-priceof.online.ankor[/url] pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/
Lelandmaync (Feb 4 2018)
I'm very pleased to find this great site. I need to to thank you for ones time just for this wonderful read!! I definitely really liked every little bit of it and I have you book marked to look at new things on your web site. [url=http://genericviasra.com/]genericviasra.com[/url]
Лишити коментар
Назва:
Email:
Коментарі:
Захисний код:
10 + 8 =