Не підтверджено

Колишній голова Держкомзему звинувачується у корупціх злочинах

23:29 Jan 10 2014 Kharkiv Oblast, Ukraine

Опис
Прокуратура Харківської області закінчила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього в.о. начальника одного з районних управлінь Держкомзему. Екс-посадовцю оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Максимальна санкція покарання за вказаними статтями – 6 років позбавлення волі.
Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2008-2009 років чиновник підписував вихідну земельно-кадастрову документацію, на підставі якої громадянам для ведення особистого селянського господарства було виділено 26 га землі. При цьому зазначені ділянки належали до земель лісового фонду, а зміна їх цільового призначення не проводилася. Протиправними діями державі було завдано понад 3 млн. грн. збитків. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні переданий до суду.
Прокуратурою пред’явлено позов про стягнення завданих збитків. Ухвалою слідчого судді на зазначені земельні ділянки та майно підозрюваного накладено арешт.
Достовірність: UP DOWN 0
Лишити коментар
Назва:
Email:
Коментарі:
Захисний код:
12 + 7 =