Не підтверджено

Підвищувач показників опинився за гратами

23:27 Jan 10 2014 Kirovohrads'ka oblast, Ukraine

Опис
Вироком Добровеличківського районного суду старшого оперуповноваженого кримінальної міліції у справах дітей визнано винним у службовій підробці, перевищенні повноважень і зловживанні службовим становищем та призначено покарання у вигляді шести років ув’язнення з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на три роки.
Прес-служба Кіровоградської обласної прокуратури підкреслює, що це стало можливим завдяки принциповій позиції прокуратури. Колишній міліціонер підтвердив обставини вчинення ним злочину в частині перевищення повноважень та фальсифікації матеріалів кримінальної справи, а от свою вину щодо зловживання службовим становищем та незаконного збуту наркотичних засобів із залучення неповнолітньої категорично не визнав. Тому на вищезгаданий вирок суду подав апеляційну скаргу. Проте апеляційним судом Кіровоградської області вирок суду першої інстанції в частині призначеного покарання залишено без змін. У ході судових засідань
встановлено, що правоохоронець придбав наркотичний засіб – канабіс, який у подальшому передав малолітній дівчині. Дитині міліціонер пояснив, що канабіс потрібно передати комусь із одноліток. При цьому він ввів дитину в оману, переконавши її у правомірності таких дій та запевнивши, що таким чином вона посприяє працівникам міліції виявити осіб, які вживають наркотики. В подальшому міліціонер реалізував свій злочинний намір та незаконно притягнув до кримінальної відповідальності знайомого дівчини, якому вона і передала наркотичний засіб.
Достовірність: UP DOWN 0
Лишити коментар
Назва:
Email:
Коментарі:
Захисний код:
17 + 7 =

Додаткові звіти

Корупційну угоду розірвано

11:44 Dec 28, 2012

Kirovohrad, Kirovohrads'ka oblast, Ukraine, 0 Kms

Доцента КНТУ визнано винним

11:48 Dec 28, 2012

Kirovohrad, Kirovohrads'ka oblast, Ukraine, 0 Kms

Засуджено охоронця слідчого ізолятора

15:41 Feb 04, 2013

Kirovohrad, Kirovohrads'ka oblast, Ukraine, 0 Kms