Перевірено

В Немирівському коледжі будівництва та архітектури викрили хабарника

13:51 Dec 20 2012 Nemyriv, Vinnyts'ka oblast, Ukraine

Опис
Викладач спецдисциплін Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету погорів на хабарі. Відповідний факт було встановлено 6 грудня 2012 г. рішенням Немирівського районного суду Вінницької області.
Як з’ясувало слідство, викладач вимагав у потерпілого студента 1800 грн. Зокрема, 1000 грн. за здачу курсової роботи, 450 грн. за перездачу дев’яти «двійок» та 350 грн. за здачу іспитів. В разі відмови платити, хабарник погрожував студенту коледжу відрахуванням.
Отримавши вказану суму, викладач без перевірки знань поставив студентові задовільні оцінки з іспитів та курсової роботи, а також виправив наявні в того двійки. Хабарника затримали в його власному кабінеті в момент отримання грошей.
Відповідно до судового рішення корупціонера засудили до п’яти років позбавлення волі, та звільнили від відбування призначеного покарання з іспитовим строком в три роки. Вирок було прийнято на підставі ч. 2 ст. 368 Кримінального Кодексу України (незаконне збагачення) із застосуванням ст. 77 ККУ.
Посилання на новини
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/27915164
Достовірність: UP DOWN 0
Коментарі
Лена (Oct 31 2013)
шкода, що одного. чому ж інші хабарники ще працюють, а їх там набагато більше. в мене таке враження, що прибрали слабшого, знайшли козла відпущення. там працюють страшні люди, готові на будь-що...
qusbjjun (Oct 31 2015)
u8gE72 opgdjalgykug, [url=http://znjhssutkwvy.com/]znjhssutkwvy[/url], [link=http://xlkujlmkbhjf.com/]xlkujlmkbhjf[/link], http://gtexusdmivoo.com/
Лишити коментар
Назва:
Email:
Коментарі:
Захисний код:
13 + 4 =