Перевірено

Посадовці розкрадали кошти річкового порту

13:48 Dec 24 2012 Vinnytsya, Vinnyts'ka oblast, Ukraine

Опис
Управління по боротьбі з організованою злочинністю виявило факт привласнення майна з боку службових осіб вінницької філії ПАТ «Київський річковий порт». Керівництво даного підприємства утворивши організовану групу списало та реалізувало комерційним структурам майна на півмільйона гривень.
«Службовці зорганізувавшись у групу, вирішили, що до своєї зарплатні вони повинні мати ще якусь надбавку. «Під руку» потрапила баржа, екскаватор, вантажний автомобіль, агрегат для заправки, ряд станків та інше. Вирішивши, що підприємство може функціонувати і без цього майна, змовники його частину списали та реалізували комерційним структурам, а частину – порізали та здали як металобрухт», - інформує прес-служба ГУБОЗ МВС України.
Наразі по даній справі розпочато кримінальне провадження. Злочинцям інкримінують порушення ч.1 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення чи розкрадання чужого майна). Санкція цієї статті може передбачати позбавлення волі на строк до чотирьох років, із забороною обіймати певні посади на строк до трьох років.
Достовірність: UP DOWN 0
Коментарі
hnmkpt (Nov 1 2015)
nX5O2f jcasbpyubzqd, [url=http://ujknfkqqnfvz.com/]ujknfkqqnfvz[/url], [link=http://kpgcckpfinwd.com/]kpgcckpfinwd[/link], http://xvxokcwvumoy.com/
asGaw1k6j3g (Dec 9 2016)
citalopram hbr tabs 40mg albuterol singulair generic elavil 10mg clindamycin gel benicar hct price levitra cleocin suspension atenolol celebrex
Лишити коментар
Назва:
Email:
Коментарі:
Захисний код:
12 + 9 =