Злякався конфіскації?

berdan1-02
20 переглядів

Міграційник, раніше засуджений за хабар, перед судом переписав майно на матір та родича. Про це повідомляє Bihus.info

Автобусну зупинку із кафетерієм площею 312 кв. м, 290-метровий житловий будинок у селищі Вигода і 21 сотку землі під ним. Все це Юрій Бердан переписав на 72-річну матір. А квартиру за угодою дарування  – на ніби-то кузена колишньої дружини Руслана Пирина. Зміна власника майна відбулася перед судом, рішенням якого могла стати конфіскація майна чиновника. Та не стала.

У 2012-2014 році Юрій Бердан очолював Калуський райвідділ Державної міграційної служби. Був засуджений за отримання хабаря за пришвидшення виготовлення закордонних паспортів. Під час суду він “щиросердно розкаявся і попросив суворо не карати”, тому отримав штраф у розмірі 34 тисяч гривень і позбавлення права займати керівні посади строком на один рік. Без конфіскації майна.

Та кар’єра міграційника на цьому не закінчилася. У жовтні минулого року Юрій Бердан призначений заступником начальника відділу громадянства, паспортизації та реєстрації Державної вже обласної міграційної служби Івано-Франківщини.

До речі, у паперовій декларації Бердана за 2014 рік будинок і земля, записані на матір, відсутні. Проте в електронних він уже згадує, що користується цим майном із 2014 року.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>