Нове майно – у протоколі про нетверезу їзду?

Грушковський-02
33 переглядів

На голову дисциплінарної комісії прокурорів Віталія Грушковського поліція склала адмінпротокол через нетверезу їзду. Надалі Грушковський не отримав жодного покарання, адже довів тверезість на дорозі вже у лікарні. Між тим саме Віталій Грушковський і звільняє прокурорів за водіння у нетверезому стані.

Завдяки ж протоколу патрульних з’ясувалося, що за рік роботи нової комісії її голова почав користуватися новою іномаркою та новою квартирою у центрі. Більше того – ще що й жив він у будинку у Калинівці.


Про це йдеться у програмі “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Поліція зупинила очільника кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів на дорозі під Вінницею у березні. У протоколі патрульний вказав, що Віталій Грушковський кермував автомобілем п’яним. Грушковський заперечив це, однак пройти огляд на дорозі відмовився. Пізніше зробив це самостійно, без присутності поліцейських, і отримав довідку з лікарні про тверезість.

Суд взяв це до уваги та виправдав прокурора. Хоча, як стверджують юристи, така медична довідка, складена за відсутності поліції, за законодавством є недійсною.

Місце ж суду, де відбувся розгляд справи, обиралось довго. У протоколі патрульний зазначив, що справа слухатиметься у Вінницькому міському суді. Однак в останній момент її передали до Калинівського районного суду – начебто через проживання Грушковського у Калинівці.

Та жодного майна у Калинівці Грушковський раніше не декларував. Голова дисциплінарної комісії працює у Києві, де за даними декларації 2017 року, орендував квартиру на Дарниці.

Журналісту програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” він пояснив це так: “Я орендував там (в Калинівці – ред.) будинок в цьому році”.


А от патрульним, які його зупинили, Грушковський вказав київську адресу. Такого помешкання теж немає у його декларації за 2017 рік. Як виявилося, у голови комісії з’явилося нове житло й у столиці, а у квартирі на Дарниці він більше не мешкає. “Я там проживав ще в тому році,” – стверджував голова комісії.


Патрульні зупинили  Віталія Грушковського на новій Toyota Camry. Автівка придбана на початку 2018-го і записана на Наталію Онипко. Грушковський назвав її своєю родичкою. Жінка, за словами прокурора, надала йому іномарку в безкоштовне користування.

Пізніше журналісти зафіксували цей автомобіль з прокурором у Києві під приміщенням кваліфікаційно-дисциплінарної комісії, де працює Віталій Грушковський.

Комісія на чолі з Грушковським за рік роботи звільнила шість прокурорів за нетверезе кермування. Трьом заборонила підвищення, а одному виписала догану.

За матеріалами bihus.info

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>