Заступник голови  Адміністрації Президента не декларує цивільну дружину та сина – bihus.info

fotofilatov2
48 переглядів

Цивільна дружина Олексія Філатова Анна Бабич є співзасновницею юридичної компанії AEQUO, яка отримала низку вигідних контрактів у сферах, де рішення приймають знайомі Філатова та Бабич, – йдеться у сюжеті Марини Ансіфорової для програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Олексій Філатов – заступник голови адміністрації Президента. Виходець з юридичної фірми «Василь Кисіль і партнери» відповідає на Банковій за судову реформу.

Судова реформа – це відсів суддів із сумнівними рішеннями та статками, щоб ті, хто вершить правосуддя, працювали чесно і за достойну винагороду. А як дотримується законів один із тих, хто відповідає за судову реформу?

З декларації Олексія Філатова випливає, що в нього немає ані дружини, ані дітей. Хоча він з юристкою Анною Бабич виховують десятимісячного сина. У будинку, де живе Філатов, фото жінки консьєрж впізнає без роздумів.

Журналіст представляється кур’єром, що приніс документи для Анни і показує консьєржеві фото. Жінка підтверджує, що Анна Бабич у квартирі мешкає. Виходить, заступник голови Адміністрації Президента Олексій Філатов не задекларував цивільну дружину та новонароджену дитину, зазначають журналісти.

На питання, чому він не задекларував цивільний шлюб, Олексій Філатов відповідає:

«Я декларую все, що я маю декларувати відповідно до законодавства».

Втім, законодавство зобов’язую декларувати родину, зазначають юристи.

«Членами сім’ї є не тільки особи, які перебувають у зареєстрованому шлюбі, – зазначає юрист проекту «Тисни» Володимир Харечко,  – та також ті особти, які в зареєстрованому шлюбі не перебувають, але ведуть спільне господарство, проживають спільно».

Разом з Анною Бабіч по закону у декларацію мало потрапити і місце її роботи – компанія AEQUO. Можливо, питання в ній?

fotobabic2

Раніше Анна Бабич процювала разом з Василем Філатовим у юридичній фірмі «Василь Кисіль і партнери». У 2014-му саме Філатов і Бабич супроводжували угоду із продажу медіахолдінгу UMH Group. Продавав його майбутній голова Адміністрації Президента Борис Ложкін майбутньому втікачеві Сергію Курченку.

У 2014-му Олексій Філатов пішов працювати в АП. І Анна Бабич разом із кількома колегами теж пішли із компанії «Василь Кисіль і партнери». Створили власну юридичну фірму АEQUO. Нова фірма відразу ж отримала вигідний субпідряд «Нафтогазу» і швидко стала консультувати клієнтів Антимонопольного комітету. Престижний юридичний рейтинг Legal 500 поставив АEQUO на перше місце у рейтингу за роботу з корпораціями. Зокрема, за допомогу у їх злитті чи поглинанні. Серед клієнтів АEQUO, що об’єднувалися – російський «Сбербанк», агрохолдинг «Kernel», якції якого скуповує фонд нардепа з «Відродження» Віталія Хомутинніка, і фармацевтична корпорація «Дарниця» нардепа від БПП Гліба Загорія.

fotoekvo

Запобігати понадмірній концентрації власності має Антимонопольний комітет.  У той час як фірма АEQUO заробляє на юридичних порадах щодо концентрації, першим заступником голови і державним уповноваженим в Антимонопольному комітеті працює екс-партнер цієї фірми та, за інформацією журналістів, кума Анни Бабич Марія Ніжнік.

fotoniznik

Рішення щодо злиття фірм, як стверджують в АМК, приймаються колегіально, та подає їх на розгляд один державний уповноважений. Розподіляє ж, хто саме подаватиме рішення про об’єднання фірм, голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв – однокурсник Олексія Філатова.

Тобто, у керівництві Антимонопольного комітету одразу двоє знайомих заступника голови Адміністрації Президента Олексія Філатова. Молода юрфірма АEQUO, близька до родини Філатова, заробляє на тому, що консультує компанії, які потребують від АМК дозволу на концентрацію. Позитивні рішення АМК  – це гроші для АEQUO і нові замовлення. І саме цю фірму та її співзасновницю забув задекларувати головний юрист Адміністрації Президента України.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>