Нардеп Сергій Дунаєв у 2015-му не задекларував 10 компаній – НАБУ

Дунаев
16 переглядів

Народному депутату Сергію Дунаєву загрожує кримінальна відповідальність. Причина – декларування недостовірної інформації. Генпрокурор Юрій Луценко вніс у Верховну Раду подання про зняття недоторканності з депутата минулого тижня. Як свідчить НАБУ – Сергій Дунаєв не задекларував 10 фірм у 2015 році. Як нардеп поступово згадував про свої фірми – проаналізувало видання bihus.Info.

У декларації за 2015 рік Сергій Дунаєв вказує три компанії – “Олві”, “Легіон” і “Лізинг Інвест”, засновниками яких є він, його дружина та син. Проте нардеп не згадав, що є бенефіціарним власником ще 9 фірм, заснованими першими трьома. Загалом Сергій Дунаєв у 2015 році не задекларував 42,8 млн гривень внесків до статутних капіталів цих товариств.

На думку працівників НАБУ, у 2015-му депутат не задекларував не 9, а 10 компаній. Але згідно інформації із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, одна з фірм, що фігурує у матеріалах справи, – ТОВ “Телерадіокомпанія “Олві” – офіційно припинила діяльність ще у 2008 році.

Наступного року Дунаєва задекларував ще одне товариство – ТОВ “Енергетична Інвестиційна Компанія”. Проте 8 фірм із загальною сумою статутних капіталів на 23,7 млн гривень знову залишилися поза декларацією.

З’явилися у декларації ці підприємства у 2017 році, проте у першому варіанті декларації Дунаєв знову забув одну компанію – ТОВ «Лисичанський скляний завод», заснований того ж року. Усі 13 фірм депутат нарешті вказав лише в уточненій декларації за 2017 рік.

Також Сергій Дунаєв із родиною володіє 19-метровим гаражем, двома квартирами площею 157 і 61 кв. м і 1506-метровим житловим будинком у Сєверодонецьку. Останній він задекларував як 6 окремих квартир, хоча по у Реєстрі речових прав на нерухоме майно він вказаний як цілий будинок на 6 помешкань. Також нардеп орендує 313-метрове приміщення громадської приймальні в однієї зі своїх компаній – ТОВ «Лізинг Інвест».

Їздить Сергій Дунаєв на автомобілі Mercedes-Benz GL 500 2008 року, а його дружина Олена – на Volkswagen Touareg 2010 р. в. Готівкою і на банківських рахунках подружжя зберігає близько 976 тисяч гривень.

 

За матеріалами bihus.Info

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>